Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány aki az osztálytár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki az osztálytársam és nagyon teccik és szeretnék többet töle barátságnál, de elötte félek megnyilni úgy! Más lány elött nem félek de nála de csak nála van bennem a félsz? Mit tegyek? Belevágjak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 18:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Testvérem, akkor ez a csaj tényleg nagyon tetszhet neked. Én szintén így vagyok ezzel. Ami gond, hogy a feszültséget megérzi a csaj rajtad, valahogy lazulnod kéne, légy mosolygós, szemezz vele, nézd őt. Aztán, ha figyel, visszanéz rád, akkor még esélyed is lehet. Aztán hajrá, találj valami témát, szólítsd le, ha olyan helyzet van beszélgessél vele, utána meg jön magától. Észreveszed, ha van vagy nincs esélyed nála.
2011. máj. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

hiv el bulizni mondjuk...osztálytársak vagytok, szal nem is muszáj h csak 2en legyetek...add magad az este...aztán probálj emg kicsit közeledni felé..szemezzetek, ülj mellé/szembe vele , hivd meg vmire...mondd h mennyetek át máshová, esetelg táncolni vhova...vágni fogja a szitut.

a válaszaibol, reakciokbol neked is letisztul a kép!

sok sikert;)

2011. máj. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tudom,de rengetegen mondták már hgy téll nagyon teccik nekem a lány, de pont nála érzem azt hgy nem toom hgy mi lesz! mert szerintem téll ő a tökéletes:aranyos,kedves,szép,okos,kissebb mint én , nem cigizik+nem piál szoval nem toom mit csin?!
2011. máj. 19. 19:33
 4/17 anonim ***** válasza:
Szoktál a lánnyal beszélgetni?
2011. máj. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
basszus nálam ez fordított helyzetben van.. én vagyok a lány..és úgy vettem észre hogy a fiúnak tetszem mert kissé félősnek, idegesnek és zavarodottnak tűnik ha a közelemben van...menj oda hozzá beszélgetni vagy kérdezd meg hogy "hé megcsináltad xy-ból a házit? Ha igen kölcsönadnád?" Vagy valami ilyesmi :D hajrá lehet pont egymást keressük :D
2011. máj. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

vagy azt mondanám még hogy esetleg vedd fel msn-re, ott talán kicsit könnyebben fog menni neked az elején, aztán megismeritek egymást és akkor már nem fogsz izgulni :)

suliban meg nézd sokat,szemezz vele, mosolyogj rá(szerintem a mosoly a legjobb jel mert most attól hogy nézed nem biztos hogy kapcsol mit is akarsz...arra is gondolhat hogy csak épp ránéztél) próbálj mindig a közelében lenni, ha szokott más fiú osztálytársakkal beszélni kapcsolódj be te is a beszélgetésbe, akkor van más is ott és nem lesz kínos csend sem:D hajrá ne félj mi lányok sem eszünk fiúkat vacsorára

2011. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Persze hgy szoktam vele beszélni,és mindig odamegyek"kamuleckét "kérni hozzá és ez erősiti meg bennem azt hogy nekem ő kell ! És köszi a tippeket! :) Csak nem akarom azt a tényt mutatni elötte hgy félek vagy parázok , mert ha kéne megtennék érte mindent!!
2011. máj. 19. 21:22
 8/17 anonim ***** válasza:
pedig amúgy az aranyos ha látszik egy fiún hogy picit fél,mert abból látom hogy nem csak trófeának akar hanem komolyan gondolja és fél hogy mit fogok képzelni róla :) nálam ez jó pont ha picit parázik :D
2011. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

bulisat én irtam.

na figyelj!:D

5,5évig jártunk 1 osztályba egy lánnyal, és fel sem figyeltünk egymásra, annyi h HA dumáltunk akkor mindig jo volt a hangulat. ennyi:|

volt 1x h amikor tudtam, h pont szingli, akkor lehet el kéne hivni vhova...de ááá minek?hagytam mert nem izgatott annyira. aztán 6.(utolso) évben vhogy emgtaláltuk egymást...igaz hamar vége lett...(2-3honap,nemtom mért...nödolog:@)

azóta is bánom, h nem léptem hamarabb, mondjuk 3évvel ezelött: ) mert aranyos és nagyon bírom:)) Hidd el, ennél szarabb érzés, h "elpazaroltam" több évet...jelen esetben NINCS!! =/:DD

szoval lépjél valamit lassacskán, mert az idö kereke csak 1 irányba forog! :S: )

HAJRÁÁ!:D

2011. máj. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

na sikerült ma valamit csinálni?:D kiváncsi vagyok szóval nyugodtan beszámolhatnál majd hogy mik történtek és segítünk továbbra is neked :D

( A keresztneved megtudhatnám mert én vagyok az aki a fordított helyzetben van és hátha...) :D

2011. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!