Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy lehet elfelej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy lehet elfelejteni azt akit szeretsz?

Figyelt kérdés
De mellette az exed még keres( rád ír neten,találkozni akar) de már más oldalán van.
2012. nov. 9. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
sehogy, a legjobb baratom is igy volt es meg mindig talalkozgatnak meg 1-1 ejszaka eggyut amikor mind a 2-nek van baratja/baratnoje... NEM LEHET
2012. nov. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem megy sehogy...
2012. nov. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De akkor mit tegyek?Vmi megoldás csak van? És ők miért jutnak egymáshoz mert még szeretik egymást vagy miért? Azt hittem ilyen csak nálam van..
2012. nov. 9. 22:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy valakit elfelejtsen az ember ahhoz ki kell iktatni azt a személyt az életéből teljesen akiről szól a történet, másképp nem megy, csak így drasztikusan. Ha elmúltak ezek az érzelmek akkor lehet újra barátkozni, de addig csak fájdalmas és hosszadalmas szenvedés az egész...fölösleges...

meg kell találni mást aki elfeledteti

2012. nov. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1. voltam, eleg nehez mast kapni es igen, ok meg mindig szeretik egymast csak ott a szulok nem engedik es mar 2 eve annak hogy eggyut voltak de meg mindig 4-en megyunk setalni es aztan forro ejaszka kozottuk...
2012. nov. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De ezt a kiiktatást próbáltam már de ne megy!Bunkón is viselkedtem vle hogy megutáljon v megharaugdjon rám de rájött utána h miért csinálom ezt vle! Mondta h még nem zárta le vlem a dolgokat de én meg nem akarok várni rá mert nem ezt érdemeltem! Csak az a megoldás akk hha vki más lép a helyére!
2012. nov. 10. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!