Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Van egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van egy lány aki nagyon tetszik és egy ideje randizgatok vele úgy érzem hogy neki is tetszek viszont egy másikba meg úgy érzem hogy bele vagyok zúgva

Figyelt kérdés
a 2. lánynak nem biztos hogy tetszem bár jóba vagyunk mint csináljk??

#szerelem #van egy másik lány
2012. nov. 8. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Peldaul szedd ossze a gondolataidat. Minek randizol az egyikkel, ha a masikat akarod?
2012. nov. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem fejezted be. És még nagyon sok lány van, akit szeretnék megba-ni.
2012. nov. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Haha, ott a pont :)
2012. nov. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
haha nagyon jó én tudod én nem vagyok olyan mint egyes sokeszű emberek
2012. nov. 8. 18:09
 5/7 anonim válasza:
ne randizgass, ha másba vagy szerelmes. vagy döntsd el h kit akarsz, és rendezd le az'ügyeidet"
2012. nov. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik az első, minek randizol vele? Szakítsd meg a randizást és kezd a másikat meghódítani.
2012. nov. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Márcsak azért gondolom, mert nem helyes az első csajjal szembe sem, hogy vele vagy, mégis inkább a másikkal lennél.Hát meg aztán ha mégis tetszel a másik lánynak, akkor neki is rossz.

Ergo: az elsőnek mindenkép rossz és szemétség is mögötte.


Megoldás: szakíts az elsővel és kezdj a másodikkal. MOST! Vagy még ma!

2012. nov. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!