Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok nekem tanácsot adni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem tanácsot adni? Van egy fiú aki nekem tényleg iszonyúan tetszett, de akkor még nem ismertem. (Többi lent! ) Én 14/l Ő 17/f (Én 1,5 hónap múlva 15) Szóval akkor most szerintetek mit akar?

Figyelt kérdés
Nos megkerestem az egyik közösségin bejelöltem és beszélgettünk nagyon sokat, közben elég jól megértettem, hogy teljesen másra számítottam vele kapcsolatban. Az apukája meghat, az anyukája alkoholista, nevelőszülőknél van. Katona akar lenni, hogy hős legyen és, hogy az apukája büszke legyen rá. Egy ideig teljesen depressziós volt, az öngyilkossággal is próbálkozott. Ezek után még jobban tetszett, mert az én életem is nagyon zűrös. Csak van egy barátnőm (Ő találta meg a közösségin) aki kérdezgetett tőle rólam dolgokat, mint érdeklem-e amire igen volt a válasza, meg hasonlók. A barátnőm elmondta ezeket nekem, de én nem tudtam igazat mondd-e, így rákérdeztem a fiúnál aki megerősítette, de nem tudtam mit érthet az alatt, hogy érdekelem, így megkérdeztem amire annyi volt a válasz, hogy azt nagyon is látja, hogy nekem tetszik és kedves, aranyos és szép lánynak tart. Ezek után én már azt hittem, hogy, de jó tetszem neki... Ám itt jött a fordulópont, mikor is ugyanaznap este megcáfolta önmagát mikor is közölte, hogy van még időnk keresgélni, de ettől függetlenül benne lenne egy tartós kapcsolatban. Erre nem tudtam mit mondani, így hát jó éjszakát kívántam és elmentem aludni. Másnap (tegnap) egész délelőtt nem beszéltem vele (Ő beteg, Nekem meg suli volt), de mikor hazaértem ráírtam, hogy, hogy van mit mondott az orvos stb. Erre egy órával később válaszolt (pedig fent volt) annyit, hogy nem tudja szerdán jön meg az eredmény. Gondoltam hát jó, és elővettem az adu ászt, azt a bizonyos "Mesélj valamit!" mondatot, ugyanis akármikor leírtam ezt neki, mindig mesélt magáról valami olyat ami engem nagyon érdekelt, de tegnap erre sem reagált sokat, annyit írt, hogy mondjam meg neki, hogy mit szeretnék tudni, mert ő most fáradt a találgatáshoz, és amúgy is éppen nyomoz. Nos gondoltam megkérdezem mi után nyomoz, mivel ez nem lehet egy rövid történet, és tényleg érdekelt is, így megkérdeztem tőle. A válasza a következő volt: Hát, van egy lány akinek a képét meggyalázták és az után nyomozok, hogy ki tette :$ (ez a smiley egy elpirulós fej). Ezek után én már szó szerint köpni nyelni nem tudtam, hát megírtam neki, hogy akkor hagyom is hadd nyomozzon, és jó éjszakát kívánva ott akartam hagyni, amikor egy új üzenetem jött tőle, amiben leírta, hogy bocsi, meg hogy ne haragudjak és, hogy ő mondta, hogy mondjam meg mi érdekel. Mondtam, hogy nem haragszom, de tényleg megyek.
2012. nov. 10. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Beteg volt nem? Ilyenkor természetesen ingerültebbek az emberek+ az sem jó ha nap mint nap beszéltek, mert unalmassá válhatsz és még szép, h nem fog mit tudni neked mesélni... Amúgy meg miért te írsz rá? Ő a fiú, ha valamit akar, akkor írjon!
2012. nov. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ő is írt néha. Csak az volt a baja, hogy ha nagyot sóhajtott beszorult a levegő...
2012. nov. 10. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!