Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20+ -akat kerdezem elsosorban:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20+ -akat kerdezem elsosorban: Mit tettel azert, hogy megtalald a parod? Kell- e egyaltalan tenni ezert valamit, vagy jon magatol?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 15:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent, de nem volt köztük a nagy Ő. Utána rájöttem hogy más is van ami boldoggá tehet az életben.
2012. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ilyen hülyét kérdezni! Nyilván a csajok nem tesznek érte, mert őket leszólítják. A pasik azok akiknek teperniük kell, mert nekik aztán nem jön magától!
2012. nov. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Utolso, nem azt mondtam, hogy hulyeket kerdezem, hanem, hogy 20+ -akat :P Tehat nem kellett volna valaszolnod :))

Amugy meg honnan veszed, hogy ez a leszolitosdi jol bevalt modszer? Talan a tinik koreiben... Engem tortenetesen nem szolitott le meg senki, hogy "Szia, hova mesz? Leszel a baratnom?"- es ha meg is tortent volna... nyilvan nem kell leirnom, hogy mi lett volna a vegkifejlet :))

2012. nov. 12. 21:04
 14/16 anonim ***** válasza:

En kedden adtam fel, hogy csinaljak valamit is, egy ujabb csalodas utan. Ha lesz lesz, ha nem nem. Legalabb van idom magamra.

Amugy szinte mindenki azt mondta, hogy az igazi szerelem spontan jon, amikor mar nem is varod.

2012. dec. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

En abban az idoben nem is akartam kapcsolatot.

Facebookon jelolt be, nem foglalkoztam vele......

Msnre vett fel, akkor se foglalkoztam vele......

Majd mindennap Londonbol felhivott hogy hogy vagyok stb( mindezt en nulla angoltudasommal). az mar szimpatikus volt es ra fel evre kikoltoztem hozza... 3 eve vagyunk egyutt es mar ossze is hazasodtunk..

En ugy gondolom hogy amikor a legkevesbe szamitanal ra, majd akkor jon a Nagy O. Ha erolteted szerintem nehezebb!!

2012. dec. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem tettem én semmit:)Rossz párkapcsolatban éltem előtte 1évig,kiírtam valamit egy közösségi oldalra,hozzászolt,elkezdtünk beszélgetni,majd találkozni(1helyen lakunk),közbe kidobtam exemet,és első tali után 1hétre rá összejöttünk! És lassan 8hónapja vagyunk eggyütt
2012. dec. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!