Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám ujra fellobbantani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám ujra fellobbantani a szenvedélyt a parkapcsolatomban? Egyáltalán miért múlik el?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok, egy éve elek együtt a tíz evvel idősebb barátommal külföldön. Mindketten dolgozunk, törődünk egymással, jól kijovunk... Megis ugy érzem, hogy hiányzik a szenvedély , ami régen megvolt... Szenvedély alatt az egyuttleteink szamat ertem.. Pl az elmúlt két hétben kétszer voltunk együtt. Hogy tudnak ezen változtatni? Vagy talán csak én tulzom el a dolgokat? Tul sokat akarok azzal hogyha több szexet akarok alvason kívül? Szoktam próbálkozni, vagy kelletni magam, kicsipni magam, de az utóbbi időben mindig azt hallom hogy : fáradt vagyok, éhes vagyok, faj a hasam, vagy csak egyszerűen azt hogy: nem akarom most :S tipp, tanács???

2012. nov. 4. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
szt. megcsal :/
2012. nov. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy valami komoly gondja van munkahely stresszes nagyon ilyesmi... vagy megcsal ez a két lehetőség van vagy unalmas veled nem szabadott volna hagyni hogy eddig eljussatok ha nekem azt mondaná a pasim hogy nem akar szexelni mennék és csinálnám mással meg is mondanám neki akkor hogy ha te nem majd más igen ennyi.
2012. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem... Mivel külföldön élünk így nemigazan járunk ki, csak munkába általában ahova kocsival visznek, hoznak minket. Tudom hogy szeret, főz rám, meg minden... Csak a szex az vhogy nem jut eszébe vagy mittudomen..:/
2012. nov. 4. 17:58
 4/5 A kérdező kommentje:
Nemtudom mennyire lenne hatásos ez a fenyegetés de Nemhiszem hogy az a tipusú ember aki ezt elturi...bár hallottam mar arról hogy fellobbanhat a szenvedély ujra akkor ha az egyik fel ugy érzi elveszítheti a másikat ... És akkor ujra eltorhet a vágy..
2012. nov. 4. 18:11
 5/5 Hole Hunter ***** válasza:
Sztem kevés időt töltötök együtt úgy, hogy csak egymással foglalkoztok. Nagyon könnyen élhet egy pár együtt, szinte már csak lakótársakként...tv, pc, stb. Csak egy kis elhatározás kell mindkét részről, hogy ez megváltozzon. A szenvedély nem múlik el...csak elnyomódik. Sokszor elég neki egy szikra is :)
2012. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!