Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem így normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem így normális párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elég sűrűn belekerültem a lelki szemetes szerepbe, megutáltam lassan mindennemű kommunikációt, ami egy pár-, vagy baráti kapcsolatban alap lenne. Vagyis nem szeretem hallgatni az embereket, ahogy fossák a bajaikról a monológot, az én problémáim meg szart sem érdekelnek. Mert ha kölcsönös lenne, akkor azt mondom, hogy oké. Nem érdekel, ha ezért önzőnek titulálnak, 20 év után épp ideje egy kis önzésnek.


De kérdezem én, ilyen hozzáállással is van esélyem normális párkapcsolatra szert tenni? Mert nem akarok változni, de tény, hogy rossz már egyedül. Ki való nekem? Ha sokat beszél, unom. Ha nem beszél, sértő. Olyan nővel pedig még nem találkoztam, aki mindig akkor szólal meg, mikor szükség van rá...



2012. nov. 10. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobb egyedül hidd el. Járjál prostizni.Én a sok elutasítás után, illetve a sok lelki szemetesnek való használat és barátzónába való kerülés után erre jöttem rá.
2012. nov. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1: Tényleg ne haragudj meg érte, én is átéltem már ezt a forever alone időszakot, de most inkább olyanok véleményére lennék kíváncsi, akiknek volt/van hasonló párjuk és kapcsolatban éltek/élnek vele. Hogy mennyire elviselhető?!
2012. nov. 10. 17:55
 3/3 anonim ***** válasza:

"Olyan nővel pedig még nem találkoztam, aki mindig akkor szólal meg, mikor szükség van rá..."


ilyen nincs is, csak akkor lenne ha épp gondolatolvasó lenne a csaj.


Miért te talán mindig tudod mikor kell beszélned? Nem hiszem!

2012. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!