Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet esélyem normális párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem normális párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Átlagos kinézetű, eléggé sportos 18 éves fiú vagyok. Eddig nem volt egy barátnőm sem. Nulla önbizalmam van főleg amiatt, hogy mindössze 11 cm hosszú a péniszem. A nők azt mondják, náluk első a személyiség, de szerintem ez csak kamu. Nem merek közeledni lányok felé, mert attól félek, ha a szexig jut a dolog, egyszerűen kiröhög, és ott hagy.

Mit gondoltok, lehet esélyem?


2011. nov. 27. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is vetkőzd le ezt a puhap*cs dumát. Nem fogok hazudni, sokáig én is ilyen voltam, aztán rájöttem, hogy csaj ülök, és sajnáltatom magam, akkor soha a a büdös életben nem lesz nőm. És igen, sanszos, hogy lesz részed visszautasításban (nekem is volt.), de 1: a hibákból való tanulás csak közelebb visz a sikerhez, és 2: ha nem jön össze, tovább kell lépni. Nő annyi van, mint égen a csillag :)

Hajrá (Y)

2011. nov. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem lehet
2011. nov. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kobudera ***** válasza:
Nem mindegy, hogy az IQ-d vagy a kukid a kicsi. A lényeg, hogy igen,lehet esélyed, de az sem biztos, hogy megfelelően mérted. Egy jó kapcsolatban fontos a személyiség a vonzalom és a jó szexualitás, de a legutóbbi nem a farokméreten múlik önmagában.
2011. nov. 29. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Benkoos ***** válasza:
Nyugi,nem vagy egyedül,ugyanezeket elmondhattam volna fiatalabb koromban én is magamról,főleg ami a farokméretet illeti(na jó,nekem valamivel nagyobb)aztán mikor az első szexre került sor,eszembe se jutott a dolog,ha meg normális lesz a csaj,neki sem.Hajrá és sok siket :)
2012. szept. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Benkoos ***** válasza:
Azaz sikert.
2012. szept. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!