Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszbikus lányok, ti hajlandóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, ti hajlandóak lennétek egy meleg fiú álbarátnőjének lenni?

Figyelt kérdés
Nem nekem, csak a hajlandóságra vagyok kíváncsi! :)

2012. nov. 10. 18:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%

Ez milyen elcseszett egy kérdés? Miért pont leszbikus, ha egyszer kamu, akkor nem mindegy?

Ha meg ratyi vagy, akkor vállad fel és ne mindenféle álbarátnőkkel villogj.

2012. nov. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Meleg vagyok, de ezt akinek kell az tudja is rólam. De írtam a kérdés alatt, hogy nem nekem kell, és nem is másnak, csak a lányok véleményére vagyok kíváncsi, hogy ha pl. a családjuk nem igazán fogná el, akkor hajlandóak lennének-e egy meleg fiúval álházasságban élni, úgy, hogy együtt vannak, házasságban, de mindenki mással dug.


Még egyszer mondom nem nekem vagy bki másnak kéne, csak a véleményükre vagyok kíváncsi!!!

2012. nov. 10. 18:57
 3/28 A kérdező kommentje:
De hetero lányok is válaszolhatnak, az ő véleményükre is kíváncsi lennék, persze ott valószínű csak házasság nélkül, és csak egy ideig, de ti belemennétek abba, hogy úgy éltek mintha együtt lennétek, és mindenki azt hiszi, hogy együtt vagytok? Milyen feltételekkel ha igen?
2012. nov. 10. 18:59
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyet házassággal hetero nő...Egyébként pedig ha az illető leányzó bele is menne,ki tudja,lehet hogy pont az a pasi,aki neki az "igazi" lehetne,mond le róla,mivel már foglalt...ezt nem tudhatja senki sem előre.
2012. nov. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
Vagy beleszeret a meleg srácba, és ott kezdődik a gáz..:)
2012. nov. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
83%
Én heteró lány vagyok, de ne haragudj, ez tök szánalmas. Mire jó az, hogy átversz mindenkit? Ez egy hatalmas hazugságlavinát indít el, amiből marha nehéz lesz kikecmeregni. Aztán majd jönnek a kérdések a családtól, hogy mikor lesz esküvő, gyerek..stb. Egy ilyen szitu szerintem több buktatót rejt magában mint önmagában az, amit el akarsz fedni vele. Én nem ismerem igazán a melegek szociokultúráját, de csoportoktól függetlenül az őszinteség a legegyszerűbb út. El tudom képzelni, hogy nagyon nehéz lehet egy ilyet elmondani a családnak, de meg kell tenni. Rágódnak rajta egy darabig, de ha szeretnek, bele fognak törődni és egy idő után már természetes lesz, hogy pasid van és nem barátnőd.
2012. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de még egyszer mondom, h ez cask kíváncsiság, nem én akarom ezt csinálni, rólam már tudják, h mi a szitu :)
2012. nov. 10. 22:09
 8/28 anonim ***** válasza:
85%
Nem, mert ha mindenki azt hiszi, heteró vagyok és barátom is van, hogy lesz így barátnőm? Ellenben ha egyszer majd gyereket terveznék, akkor egészen jó lenne összefogni egy meleg házaspárral.
2012. nov. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
igen, ezen viszont már én is gondolkodtam. persze csak majd sokára, még csak 18 vagyok :DD
2012. nov. 10. 22:35
 10/28 Zsazsa92 ***** válasza:
100%
Én bele mennék!:)
2012. nov. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!