Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik fiút válasszam? :$...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiút válasszam? :$ Meleg téma, többi lent.

Figyelt kérdés

Na szóval elég érdekes és egyben nehéz helyzetbe is kerültem :S Van egy fiú,vele rég óta tarom a kapcsolatot.Márciusban ismerkedtünk meg,össze is jöttünk,nyáron találkoztunk 1x.Azóta vége lett,de kb. 2 hete újra kezdtük,és jövő héten fogunk találkozni.Legyen a neve K. Na és amíg nem voltunk együtt addig megismerkedtem egy másik fiúval,vele volt szex is :$ Itt lakik a környékem,tőlem kb. fél órányira kocsival. Tegnap óta beszélgetünk,és a következő alkalmat tervezzük :$ Vele csak szex,és más semmi alapon vagyok... Viszont valamit elkezdtem érezni iránta,kicsit több,mint barátság,mondhatni ragaszkodom hozzá.Neki legyen a neve P. K-t szeretem,de nem úgy,mint először,nem bízok benne.Meg bántani nem akarom,mert tudom,hogy mennyire fájna neki.De nem akarok egyszerre 2 fiút hülyíteni sem :S Örülök,hogy elolvastad,és sorry,hogy hosszúra sikerült :)

Ui.: Ha,valami nem világos,akkor kérdezz ;)

16/f meleg



2012. nov. 4. 00:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Miért lett vége K-val? Egyébként ahogy mondják, felmelegítve csak a töltött káposzta jó... viszont P-ről nem tudni, viszonozná-e az érzéseidet, vagy csak szexre kellesz neki. Szóval jó kérdés.
2012. nov. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
K-val mért lett vége? Hmm,jó kérdés :S Volt egy veszekedésünk,utána 1 hétig nem is beszéltünk.Na ez az 1 hét után,minden folytatódott,amíg be nem nyögte,hogy már csak barátként szeret.És mindezt 1,5 hónapig titkolta >.< Hát igen,P jó kérdés,hogy csak szexet-e akar,vagy akár többet is... de ahogy veszem észre rajta,sokkal másabb lett.Érdeki,hogy hogy vagyok? K meg csak a bulikról mesél,meg sem kérdezi mi van velem. K és Én 2 külön világban élünk,és 150 km-rel messzebb egymástól :S
2012. nov. 4. 01:21
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Hát így nekem az jön le, hogy K-val nem érdemes próbálkozni, P-vel még igen. A legegyszerűbb, ha abbahagyod a titkolózást, elmondod K-nak, mi a helyzet P-vel. Nyugodtabban fogsz aludni és nagyban leegyszerűsödik a helyzet :)
2012. nov. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Én is azt mondom, hogy K val nem sok az esély... P vel talán... ő miért nem akar komoly kapcsolatot?
2012. nov. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
van egy harmadik lehetőség is... sőt negyedik is.. hagyod mindkettőt.. és keresel egy harmadikat :) nem viccelek.. a leírásod alapján egyik sem főnyeremény.
2012. nov. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg egyik se főnyeremény, de K csak úgy lóg a levegőben P meg ott van :) Én tuti P-t választanám, bááááár egy elég fontos infót kihagytál melyikük néz ki jobban? xD

18/F

2012. nov. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hát köszim,hogy ennyien írtatok már :) A legjobb barátom,Ő tud mindenről,és Ő is azt mondta,hogy P-vel próbálkozzak,és K-t hagyjam ott.K-nak nem szeretném elmondani P-t,nem akarom megbántani, barátom szerint,majd elhidegülünk egymástól,és akkor nem kell magyarázkodnom sem... A-a nem kell egy 3. ember ;) K-val amúgy szex nem volt,és semmi komolyabb.Viszont P-vel volt az első szex :$ és lehet,hogy ezért is "ragaszkodom" hozzá. Mind 2 fiú egy főnyeremény :P De talán P jobb mint K,mind 2 helyes,jól néz ki,és minden ami kell... áhh,de nehéz választani :S :)
2012. nov. 4. 14:07
 8/23 anonim ***** válasza:
79%

"barátom szerint,majd elhidegülünk egymástól,és akkor nem kell magyarázkodnom sem... "


eléggé egy gerinctelen hozzáállás... előbb utóbb mindig kiderülnek a dolgok.. szal sztem kár húzni.

2012. nov. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem gerinctelen hozzáállás.. Én ismerem,és Ő is ismer engem,komolyan mindent tud rólam,és tőle is kértem tanácsot P és K ügyében,de mivel szerinte P-t válasszam,mert K neki az első pillanattól nem szimpatikus gondolom ezért monda ezt... :) És szerinte a szívemre hallgassak,de nem tudom mit/kit akarok :S
2012. nov. 4. 14:43
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

Ha ilyen jól néznek ki megadhatnád az FBjüket és hipphopp megoldom a nem tudok választani problémád xDDD


Nah jó nem, am tök egyértelmű h P-t kell választanod, közelebb van mind fizikailag mind érzelmileg. Ez is egy olyan szitu h belülről nem érzed, mert már túlságosan beleragadtál a szituba, de kívülről tök egyértelműen látszik h P a nyerő.

2012. nov. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!