Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok miért mindig azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért mindig azt mondják, hogy úgy jöttek össze a pasijukkal, hogy az nem is tetszett nekik és elképzelhetetlennek tartották a dolgot a nem tetsző pasival?

Figyelt kérdés
Aztán azt mondják, hogy megkedvelték és kialakult a dolog. Azért nem értem ezt, mert az életben ilyet nem nagyon látok. Szinte egyetlen lány ismerősöm sem hajlandó olyan pasival összejönni, akiért nem dobog a fél iskola lányainak a szíve.
2012. nov. 10. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet azer mert eloszor csak haver volt es nem minden a kulso es a belsojebe beleszeretett
2012. nov. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Siessetek válaszolni, mert a modik lehet ezt a kérdésemet is törlik majd, mint ahogyan szinte az összeset.
2012. nov. 10. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell vele osszejonni max randizgatni es ugy megtortenik elso voltam
2012. nov. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak érthetetlen, hogy miért ide lokalizálódik az ilyen lányok (akiknek nem volt annyira fontos elsőre a fiú külseje)többsége. Az életben meg pont az ellentétesen viselkedő lányok vannak elnyomó többségben.
2012. nov. 10. 20:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem így jött össze a csajom!!
2012. nov. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

pedig van. így jöttem össze egyik exemmel.

a feje nem tetszett viszont valami veszettül jó illata volt, legalábbis számomra. meg úgy a teste elég türhető volt, emberileg is bírtam, összejöttünk.

azóta megfigyeltem hogy hiába tetszik valaki külsőleg és belsőleg, ha a szaga nem tetszik nem kell.

lehet hogy fura, de nálam ez nagyon számít

2012. nov. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én így jöttem össze a párommal...szerintem van ilyen és létezik, legalábbis velem megtörtén :) 20/L
2012. nov. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!