Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt mindenki a hűség mintapéld...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt mindenki a hűség mintapéldánya, aki elképzelhetetlennek tartja, hogy vele is megtörténjen az alábbi?

Figyelt kérdés

Aki még sosem lett szerelmes valaki másba a partnere mellett?

Mindaddig én is ilyennek gondoltam magam, amíg a boldognak hitt házasságomba be nem lépett egy harmadik. Olyan érzéseket ébresztett bennem, amiket már régen elfelejtettem. Nem történt közöttünk semmi sem, mert harcolok az érzés ellen, de nem tudom meddig bírom így! Ilyenkor mindenki azonnal azt tanácsolja: váljatok el! De komolyan ez az egyetlen kiút? Felrúgni mindent, ami addig szép és jó volt, nem törődve a kárral, amit okozunk (gyerek, anyagi vonzata a válásnak, stb...) tényleg ez az egyetlen megoldás, ha ilyen helyzetbe kerül az ember? És nézzetek magatokba, ha megtörténne veletek ez, (nem egy szimpla kapcsolatban, hanem ahol már komoly anyagi kötődés és gyerek is van!) akkor is a válást tanácsolnátok? Egyáltalán van innen visszaút?


2012. szept. 30. 08:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Ha velem ilyen történne biztos elválnék.Mert idővel azt a gyerekek is megérzik ha veletek nem történik semmi.És lehet hogy boldogabb lehetsz a harmadik személlyel!
2012. szept. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
3%
Igen elkepzelhetetlennek tartom h velem ilyen tortenjen!azert mert felallitottam magamnak hatarokat amiket be kell tartani foleg egy hazassagban.az oszinteseg huseg a legfontosabb eleme.ha jonne valaki mas eleve nm mennek bele erzelmi jatszmakba ha ereznem h huu ebbol akar tobb is lehetn egyszeruen kerulnem az illetot nm pedig direkt belemennek mert jaj reg volt ilyen erzes bennem.inkabb torodnel azzal h a paroddal ujra ateljetek ilyen erzeseket.miert vetted el ha most mas kell?masutan vagysz?igazi osztinleny vagy!miert nincsenek erkolcseid miert nm birsz ki egy emer mellett megmararadni?es csodalkozunk h tonkremennek a hazassagok?inkabb valj el mert en tuti nm akarnam h a parom felrekurjon azt a szememe hazudjon utanna.
2012. szept. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ismétlem, nem történt semmi sem, az illető még csak azt sem tudja, hogy így érzek iránta. Egyszerűen nem tudok az érzéseim ellen tenni, igen, lehet ösztönlény vagyok, de uralkodni tudok a vágyaimon, hiszen még csak nem is utaltam rá a harmadik félnek.

Tudjátok, amikor hozzámentem a férjemhez, természetesen én sem úgy hittem, hogy ez meg fog történni. Sosem fordult elő velem, egy kapcsolatomban sem, hogy valaki megérintett érzelmileg. Menekülni nem tudtam, mert hirtelen jött az érzés, az illetővel pedig nap mint nap kell találkoznom, szóval ezért történhetett meg ez. És hiába akartam én korlátok közé szorítani magam és az eszemre hallgatni, ha a szívem mást mond.

2012. szept. 30. 08:29
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Hulyeseg kifogas felejtsd el minek mentelbele?errol csak te tehetsz en mikor fiatal voltam es volt kapcsolatom akkor sajat akaratombol kezdtem masokkall is akar csak erzelmileg.de ez nagyobb megcsalas szerintem a szivvel valo csalas rosszabb mint a testi szerintem.felejtsd mar el.amugy nm hittem volna h van amikor a nok tesznek ilyesmit.nm gondolsz a gyerekeidre?
2012. szept. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Ide javarészt a fiatalok írnak, akikkel ez még nem történt meg, és a témát csak feketén/fehéren tudják kezelni. Mindenki fújjol, b@zmegel a hűtlenkedőkre, különlegesnek, erkölcsbírónak hiszi magát, egészen addig, amíg egyszer csak meg nem élik a szerelem és a kötelékek kettősségét. Szerintem előbb - utóbb a többség megéli, hiszen a kíváncsiság, a fellobbanás iránti vágy is ösztönös. És senki nem fog a társáért egy életen át lobogni, lesznek érzelmileg intenzívebb és kevésbé intenzív évek. Szóval, a hűtlenség borítékolva van minden kapcsolatban, csak hát ezt itt senki nem fogja elismerni.
2012. szept. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem, nem mindenki... csak nem mindenki vallja be...


Tudom, miért érzel... én anno a házasságomat tettem rendbe, és ma sem tudom, jól döntöttem-e, de az általad említettek miatt ezt tartottam fontosabbnak. Holott engem is megkavartak az érzések.


Mert mi is a szerelem? Egy bonyolult biokémiai folyamat...


Ha feladsz mindent, bármi lehet... lehet, boldog leszel a harmadikkal, de lehet, jön egy újabb szerelem.


Azt hogy hogyan dönts, senki nem mondhatja meg neked. Magadnak kell mérlegelned.


De nem vagy egyedül... itt egy kérdés, a válaszok közt van pár tőlem is ( pl. első hozzászólás), mindenképpen érdemes az egészet végigolvasni...


Egy férfi gyötrődése miatt hasonlók miatt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. szept. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A 6-os vagyok...


Amit belinkeltem: 1,3,6,16,17,24... ezek az én válaszaim. Minden bennük van, amit gondolok, és érzek...

2012. szept. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azt kell eldöntened, hogy az amit felépítettél a férjeddel, vagy az új szerelem az erősebb érzés. Én azt mondom, előbb-utóbb mindenhol elmúlik a szerelem, és a szeretet marad, ami többet ér az e fajta fellángolásoknál. Ha összejössz ezzel a harmadikkal, abból is max szeretet marad a végén. De lehet hogy még az sem.
2012. szept. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
lehet csak fellángolás, ebben bízz. velem is volt ilyen, igaz részemről elmúlt, de szerepet játszott abban, hogy tönkremenjen a kapcsolatunk.
2012. szept. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Borítékolva van? Tehát előbb-utóbb mindenképp lesz megcsalás. Honnan a francból veszel ilyen baromságokat... az eszem megáll! Akkor minek házasodik össze bárki is, ha előre tudhatja, hogy úgyis lesz megcsalás...?? És miért nem lehet tenni ellene. Nyilván a szerelem nem tart örökké, de ha két ember annyira lusta, hogy nem tesz azért, hogy időről-időre fellobbantsák, akkor megérdemlik!

Igen, fiatal vagyok, ettől függetlenül tudom, hogy velem ilyen NEM FORDULHAT ELŐ!!

2012. szept. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!