Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha van egy buli és ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha van egy buli és ott vannak lányok melyik fajta tudja igazán megtetszetni magát melyik fajta és mivel? (humor, csöndesség, kedvesség stb, , , , )

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Buliban, részegen? Amelyiknek jó a segge... :D:D:D
2009. aug. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
legyen jó humorérzéke, tudjon elbeszélgetni a fiús dolgokról is. Fontos a kedvesség és, hogy ne legyen beképzelt meg ne hordja fenn az orrát. És ha akar valamit a tőlem, ne szégyellje kimutatni.
2009. aug. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Melyik fajta? Mintha egy kutyáról kérdeztél volna.. Esetleg milyen tipusú, vagy milyen természetű.
2009. aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de mondjuk ha akarok tőle valamit akkor ugye elég egy mosollyal azt kimutatni??:-D mert szetm nem szeretik a fuk a túl rámenős lányokat...
2009. aug. 13. 17:00
 5/12 A kérdező kommentje:
igazad van *milyen típusú???
2009. aug. 13. 17:01
 6/12 anonim válasza:
72%
Az aki: 1. Nem részeg, 2. Nem kur.a, 3. Aranyos és vidám :)
2009. aug. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok, ha részeg vagyok akkor azért a lány legyen rámenősebb, mert úgy mennék inkább még inni xD
2009. aug. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Én rámenős vagyok és mégse vagyok kur.a!!!!!!!Attól mert valaki rámenős nem kell kur.ának lennie.....!!!!Csak ma már ez úgy működik ha egy csaj jól néz ki és jól öltözik az egyből kur.a....!!!!!xD

20/L

2009. aug. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nem értek egyet az utolsóval. Nem az tesz ku.vává, hogy jól nézel ki hnem az, hogy hogyan viselkedsz. A csinos lányok sokszor elkövetik azt a hibát, hogy belemennek egy kapcsolatba csak mert irtó szép a fiú s a barátnői irigykedni fognak. Ez a kapcsolat nem fog sokáig tartani s utána rögtön keresnek egy másik menő fiút s így tovább. Mire felészlelnek rájönnek, hogy falják a pasikat. Persze egy ilyen menő csávó mikor meglátja, hogy alig szakítottatok s te már más fiú karjaiban vagy az a legkevesebb h leku.váz.

Persze vannak kivételek. Ilyen volt a voltbarátnőm, Ő tudott nemet mondani. Ezt szerettem benne. Én nem vagyok menő srác de ha az lennék talán nem is írtam volna ilyen szép szavakat róla. Szal te befolyásolod a többieket, hogy mit gondoljanak rólad.

2009. aug. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ezt én is pont így gondolom:O::O
2009. aug. 14. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!