Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy drogos embert el kell hagyni, vagy választás elé állítani, hogy vagy én, vagy a drog?

Figyelt kérdés

A baj az, hogy nagyon szeretem. Tudom, hogy ő is engem...

16l

19f


2012. nov. 11. 07:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Úgysem téged fog választani. Nem feltétlen azért, mert nem szeret, de aki egyszer rászokott a drogra, az nagyon nehezen szokik le róla... de ha tudnál neki segíteni benne, támogatnád és legfőképpen ha Ő is akarná, akkor sikerülhetne leszoknia róla.
2012. nov. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
El kell hagyni. Úgyis mindig a drog lesz neki az első, te legfeljebb második lehetsz. A végén még téged is belerángatna.
2012. nov. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyan rá szokott, drogozik, akkor hagyd ott. Nem fog csak úgy aa a gyönyörű szerelem erejétől leszokni. Így is baromi sok a visszaeső. FELESLEGESEN PAZAROLOD RÁ AZ IDŐDET


Főleg hogy fiatal vagy. Az meg hogy nagyon szeretted ez van, mást is fogsz majd. Legalább így lesz egy romantikusod élményed "óóh igen,ő volt a tökéletes, de a drog miatt szét kellet válnunk hüpp hüpp"

2012. nov. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy drogos ember örökre elveszett.


Ha sikerül is leszoknia, akkor sem lesz többé olyan, mint régen. Az agyat is átalakítja a drog, többé nem lesz képes örülni semminek, nem lesz boldog, csak teng-leng a világban.


Amire kicsi az esély, mivel leszokni nyomorultul nehéz dolog.

Úgy is mondhatnám, hogy örökre drogfüggő marad, csak éppen tiszta. Akkor is, ha az éppen 95 hátralévő évet takar. Mindig sóvárogni fog azután, amit betépve érzett.

2012. nov. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
egy drogos emberrel ne kell kezdeni.... Tényleg nem téged választana:(
2012. nov. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

pontosan milyen drog?

ha nem kemény drogozik még simán lemondhat róla..

2012. nov. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez tènyleg fontos lenne hogy milyen drog! Ha pedig sikerül leszoktatnod akkor egy idő után visszaáll az agya a rendes kerèkvágásba! De ha a te hatásodra sem szokik le akkor hagyd el!
2012. nov. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 tabaki ***** válasza:

1. Ha szeretne, nem drogozna.

2. Abbahagyni úgysem fogja, legfeljebb letagadja, megpróbálja eltitkolni előled.

3. El kell zavarnod minél előbb. Ha egyáltalán képes lesz még kiszabadulni, és még akkor is (nem jövő hónapban, hanem néhány év múlva) jelentetek egymásnak valamit, még összejöhettek.

4. Gondolom, nem szívesen hallod (most még...), de nagyon fiatal vagy. Ilyen korban teljesen normális srácokkal is ritka a végleges kapcsolat, mit vársz ettől? Persze, hogy szereted, a lányok úgy vannak kitalálva, hogy méltatlanok iránt is szerelemre gyulladjanak. Nagyon cinikusan hangzik, ha azt mondom: Ugyanígy tudod majd szeretni azt is, aki rászolgál, és viszontszeret?

2012. nov. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha kemény dogokról van szó, akkor el kell hagyni, mielőtt téged is bele ránt, avagy szimplán csak tönkretesz téged azzal, amit csinál.

Ha lazább drog, akkor el kell mondani neki, hogy te ilyen emberrel nem tudsz együtt lenni és válasszon. A leszokás nem fog egyik napról a másikra menni, de szépen lassan csökkentheti az adagot, mígnem letudja tenni. Ha nem hajlandó erre, akkor ott kell hagyni. Nem tudom mit vársz egy olyan alaktól, aki folyamatosan "be van lőve"!?

2012. nov. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én elhagynám őt, de pontosan elmondanám, hogy miért teszem. Ha tényleg szeret, akkor ezután minimum elgondolkozik, és lehet, hogy elkezd leállni róla.
2012. nov. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!