Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszinte válaszokat szeretnék!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte válaszokat szeretnék! Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Noss en jelenlegi allapotomba ugyvagyok a dolgokkal hogy en egyedul akarom le élni az életem melozni akarok sokat aztan sajat labra alni es tenyleg egyedul elni gyerekori barátokkal logni es tartani a kapcsolatot es ennyi az egesz eletemet csak annak szentelem hogy luxusba éljek vagy hasonlo nemtudom szerintetek ez normális?...

2012. aug. 12. 03:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem vágysz egy társra? Mi az a "jelenlegi állapot"?
2012. aug. 12. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
hány éves vagy és fiú vagy lány vagy ?
2012. aug. 12. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1#

hm a jelenlegi allapot azt öszinten nem kivánom igy kitárni mindenki iránt sajnálom de ha komolyan erdekel privibe elmondhatom

Társ nálam nem tudom milyen kategoriát képvisel öszintén...sokat és nagyokat csalodok állandoan.

2#

19 és fiu

2012. aug. 12. 03:36
 4/19 anonim ***** válasza:
Egyszer dugnál,megváltozna a véleményed
2012. aug. 12. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Lehet de nálam ez nem ilyen alapon müködik:)
2012. aug. 12. 03:51
 6/19 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg valami informaciot mondana is esetleg vagy milyen "kepet" alkotok a ti szemetekben igy vagy valamit mondjatok mindenre nyitott vagyok
2012. aug. 12. 03:55
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy kisfiúnak tűnsz, akinek lövése nincs az életről.
2012. aug. 12. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Igen bevalom ezt en is igy erzem.

De nemtudom valamiert bennem ugy tudatosul minden hogy en evek mulva biztossan atlag feletti körülmények közt fogok elni nemtudom miert de en csak igy tudom elkepzelni az eletem es maganyossan de hogy miert nem tudom .. itt a maganyossagot nem ugy kell elkepzelni hogy nincs baratnom mert nem errol van szo mint emberek nem fogok sürün emberek közé jarni stb minimalis depressziokent is fel lehetne fogni de nem hiszem hogy ez a megfelelo szo ra ..

2012. aug. 12. 04:09
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz luxusban élni,és azt is elmondom ennyi alapján hogy miért nem.Mert naív vagy,és nem vagy rafkós.Aki az utóbbi,az nem irkál ilyen szövegeket,csak hogy tudjad:)
2012. aug. 12. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Ha kell az vagyok.

"rossz" irányba is vannak elég meleg ötleteim.

de nem vonz annyira hogy megtegyem és félek is attol hogy pórul járok.

2012. aug. 12. 04:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!