Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban, igaz lehet az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban, igaz lehet az, hogy szinte majdnem minden párkapcsolatban történik megcsalás (legalább egy csók), de a megcsalások 80% nem derül ki sose?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi nem derül ki, arról honnan tudsz? Honnan tudod, hogy az 80%?
2012. nov. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kb értéket mondtam, egy elméleti számot, lényeg legtöbb megcsalás nem derül ki
2012. nov. 11. 11:34
 3/12 anonim ***** válasza:

az ismeretségi körömben sok olyan megcsalás

van ami nem derült ki, pedig lányokról van főként szó

2012. nov. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség,ezt nem lehet így meghatározni. Van ahol van megcsalás van ahol nincs.
2012. nov. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de ha így van, az eléggé elkeserítő..
2012. nov. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Van, hogy nem derül ki és van, hogy nem akarja tudni a másik fél, hogy mi történt.

Azért nem szeretem a Gyakori világát ebből a szempontból, mert itt mindenki olyan szent, h9ogy egyenesen glóriát is kaphatna a feje fölé.

teljesen egyértelmű, hogy amikor szerelmesek a felek, akkor nem létezik más, csak a másik nekik.De amikor már ez elmúlik és marad a kölcsönös szeretet, akkor már mindketten megnéznek másokat is.És, ha úgy adódik, akkor ki is próbálják másokkal.

Akár milyen furcsa is egyébként, de a közhiedelemmel ellentétben ez sokkal több lelkiismeret-furdalást szokott okozni a férfiaknak, mint a nőknek. Egy férfi, ha megteszi, utána önkéntelenül is azon morfondírozik, hogy hogyan tehetné jóvá, ösztönösen is jobban pedálozik a párjánál, kedvesebb lesz hozzá, stb...

Míg nők esetében azt vettem észre, hogy teljesen hidegvérűen, a világ legtermészetesebb dolgaként teszik ezt meg és bárki rákérdezne, tökéletesen megtévesztően tagadják le. Van olyan, aki annyira pofátlan, hogy a félrelépése/titkos viszonya után pár héttel már ki is posztol a Facebook-on egy közös képet a párjával "Életem" címmel. Egy férfi ilyet sosem tenne.

Nekem ezek a tapasztalataim.

2012. nov. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6-nak valóban így lehet, hogy a nők ennyire megváltoztak... hogy miért, szerintem a túlzott elnyomás és az abból fakadó mostani túlzott emancipáció eredménye, hogy a nők személyisége ennyire eltorzult.
2012. nov. 11. 12:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,igaz.És sokszor azért nem derül ki,mert bár az illetőnek gyanúja van arról ,hogy a párja megcsalja,a kedves olyan meggyőződéssel tudla állítani hogy nincs senkije,és csak ő és csak téged szeretlek,hogy szegény megcsalt fél mindent elhisz és naívan bízik toább a párjában.Ilyenkor érdemes beszélni azzal,akivel a z illető csal,ha ő bevallja a viszonyt,akkor jöhet a szembesítés.Mert ha a megcsaló tagad is mindent,az akivel csalja,valszeg tud mutatni sms-eket,hosszas hívásokat...stb.
2012. nov. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Áhh, sokkal többször történik. Kb minden héten más lánnyal vagyok, akik "boldog kapcsolatban" élnek.


Fb-on tényleg minden rendben van, de valamiért mégis megcsalják velem a csávót.

2012. nov. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint másnak is feltűnt, hogy ma már gyakrabban csalnak a nők, mint a férfiak?
2012. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!