Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy hét után részegen megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hét után részegen megcsaltam a barátnőmet. Mit tegyek, hogy megbocsásson?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őt, és hiányzik, és ő is szeret engem, illetve hiányzom neki. Bármit megtennék, de nincs ötletem. Veletek volt már ilyen vagy hasonló eset? Mit tettetek? Mi történt végül?

2012. szept. 19. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted akkor miért csaltad meg. Nem tudom te hogy vagy vele de ha már annyira részeg vagyok, hogy azt sem tudom mit csinálok olyankor nekem fel sem áll. Pedig elég kanos fickó vagyok (amikor nem vagyok kiütve).
2012. szept. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom is többet ivott a kelleténél, aztán volt is egy csaj aki beprobálkozott nála, annak is azt mondta, hogy hagyja békén, mert ő engem szeret. Amúgy párom csak annyira emlékszik az esetről, hogy elutasította a lányt. Viszont ott volt a legjobb barátnőm, tőle hallottam, hogy mit mondott a párom a lánynak.

Szóval az alkohol nem mentség a megcsalásra.

2012. szept. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban szeretnéd a barátnődet, akkor nem csaltad volna meg. Remélem kidob a p*csába.
2012. szept. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét után? ....hát tényleg nagyon szeretheted. Hogy birtad ki ilyen sokáig hüségesen?
2012. szept. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó ez tetszett :D

Semmit ne tegyél! Hagyd békén! Az alkohol, mint, ahogy az előttem lévők is leírták NEM MENTSÉG!

2012. szept. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1 hét után nagyon szeretitek egymást?

lol

2012. szept. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

most már mindegy. nem kellett volna inni. sajnálom.

ha vkit igazán szeret az ember, részegen se csalja meg

2012. szept. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Itasd le őt is.
2012. szept. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vedd rá a békítő szexre és dobd a picsbe!
2012. szept. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!