Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17-18 éves fiúk ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-18 éves fiúk ti milyen ajándékot vennétek a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés
Szombaton leszünk "fél évesek" és szeretnék neki venni valamit.Már vettem egy nagy plüss szívecskét,de még szeretnék valami mást is.Valami olyan kellene ami nem drága,viszont kifejezi hogy mennyire szeretem.Légyszi segítsetek :)
2012. nov. 11. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy olyan szív alakú milkacsoki kb 6-700 ft, és az kifejezi szerintem..:D
2012. nov. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 14.l vagyok 17 éves a barátom! Én nem kérnék tőle semmit! Örülök, hogy van nekem! ;)
2012. nov. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát :D én semmit se vennék a nem létező barátnőmnek :D


17/f

2012. nov. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ami a legjobb szerintem es mondjuk egy rövid eletü kapcsolatban aranyos, ha csinälsz neki valamit.

MOndjuk szerintem az tök aranyos lenne, ha rajzolnäl neki valamit. Vagy ilyen kis jegyzetlapok oldalära rajzolj es csinälj ilyen pörgetös kepregenyt rolatok. Valami szerelmeset.

Vagy Kepekböl albumot, ha van rolatok sok kep..

Ezektöl a csajok hanyatdobjäk magukat.. 100%

Vagy varjäl neki kulcstartot, erted.

Valami olyat amiben a kezed munkäja van, szivedet beleadod es latszik rajta a törödes.

Neha a gesztus sokkal többet er, mint maga az ajändek.

2012. nov. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

OMFG... Kicsit több fantáziával, és kevesebb nyállal nyomassátok a dolgot.


Én pé főznék neki valamit, boroznánk egyet, aztán megdugnám...

2012. nov. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nem nyäl ..

A szerelmet äpolni kell. Es a karäcsony a legmegfelelöbb es szinte kötelezö alkalom arra hogy nagyot dobbantson valaki.

Mert egy szaros milka csokitol nem fog eläjulni az biztos..de a fözes is jo ötlet. CSak mivel a kerdezö azt mondta ne nagyon költekezzünk ezert gondoltam ezekre..

2012. nov. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!