Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellek senkinek min változtassak?

Figyelt kérdés
Átlagos kinézetű vagyok 17 éves és mindig visszautasítás a próbálkozások végkifejlete. Ha megismerkedek egy csajjal sokat beszélgetek vele pl. suliba(enyhén nyomulós vagyok de nem megyek az agyukra) és elhívom moziba. Mozizás közben már adok jeleket,hogy nem csak barátkozni akarok és ekkor szokták általában mondani,hogy ebből nem lehet semmi. Szóval van kinél mindig próbálkozni de ugyan az az eredmény.Tudom kevés infó de ha ez alapján tudnátok értelmes tanácsot adni azt megköszönném
2012. nov. 11. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem jó lányokkal próbálkozol nem értem ha elmennek veled akk utána miért pattintanak le..szerintem még éretlenek..hány évesek azok a lányok???
2012. nov. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16 évesek
2012. nov. 11. 15:33
 3/6 Tyler913 ***** válasza:
100%

Ne moziba hívd őket először. Az elég gázos. Olyan,mintha a filmmel terelnéd el a figyelmüket,hogy közben bepróbálkozhass orvul.

Van valami,amit meg kell értened: a nők nem szeretik azt érezni,hogy a pasi "hátsó szándékkal" próbálkozik. És ez eléggé úgy hangzik. Ráadásul még nem is ismernek Téged,nem tudják,hogy bízhatnak-e benned,hogy jó fej vagy-e,máris rájuk nyomulsz a sötétben?


Az első pár randin soha ne vidd a csajt olyan helyre,ahol figyelemelterelő intenzív program van (mozi,sportrendezvény,koncert,stb.). Az első randi lényege a beszélgetés,egymás megismerése,közelebb kerülés.Szóval ha legközelebb elhívsz egy csajt,olyan helyre vidd,ahol kettesben beszélgetni tudtok. Pl. teázó,pub,étterem,vagy akár csak séta valahol,szép helyen. Muszáj beszélgetni,mert ezáltal fog megismerni a lány,és ha jól csinálod,fokozatosan megbízni benned annyira,hogy közelebb kerüljetek.

2012. nov. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem pedig jó a mozi:) ezek alapján nem lehet veled gond,lehet,hogy rossznál próbálkoztál:) 15/L
2012. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Moziba én csak kapcsolatot viszek. Első pár randin se és barátot se kell moziba vinni. Ahogy az egyik hozzászóló is írta, moziba vagy ilyen figyelemelterelő helyre nem viszünk első randis csajt. Első pár randin beszélgetni kell, megismerni a másikat, sétálni. Ezt jobb ha megjegyzed hosszútávon és akkor nem fogják átverve érezni magukat a lányok, amikor kiderül, hogy nem csak barátként közeledsz feléjük.

28F

2012. nov. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is egyetértek a fiúkkal. Ez túl "nyomulós " randi. Ezzel megijesztheted a lányokat, hogy egybőől akarsz valamit, pedig ők még bele sem gondoltok ebbe az egész kapcsolatba.
2013. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!