Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérdezzem meg mi van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg mi van köztünk?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta szerelmes vagyok egy lányba. Úgy érzem én is tetszek neki, mert nagyon egyértelmű jeleket ad. (mindig mosolyog, ha elköszönünk puszit ad, gyakran találkozik a tekintetünk és nem kapja el) Nem mertem rákérdezni, mert nagyon nincs önbizalmam h mar regebb visszautasitot és mindig felvetődik bennem, hogy mi van ha félre értem és csak barátilag szeret? De valahogy mégis szeretném már tudni, hogy mi van köztünk.
2012. nov. 11. 19:55
 1/4 anonim válasza:

Hát figyelj! Kezdj el vele valamiről beszélgetni amikor kettesben vagytok, kezd felhozni ezt a témát hogy ő tetszik neked,meg ilyenek.És közben kérdezd meg tőle hogy te tetszel e neki! ha igent mond akkor egy adott pillanatban kérdezd meg tőle hogy lehet e köztetek valami több a barátságon kívül!

Ezzel a kérdéssel sokat nem veszíthetsz, mert ugye bár "aki nem mer,az nem nyer!" Na sok sikert! Majd tájékoztass a fejleményekről!! :)


Azzal ha ezt megkérdezed sokat nem veszithetsz

2012. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hu ez Érdekes ;) Én is ilyen "problémával" küzdök. Várom a fejleményeket :D
2012. nov. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szerintem,ne kérdezz rá konkrétan,mert ha nemet mondd,az pofára esés lesz..szerintem kis jelekkel utalgass, és nézd meg,hogy reagál..én lány vagyok (16) és a fiú akivel most járok, ő is hát elég konkrét jeleket adott és mivel nekem is tetszett ő ezért én is utalgattam rá..és mikor biztos voltam benne,hogy tetszek neki csak utána mondtam el és kérdeztem rá :DD
2012. nov. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én lány vagyok és nagyon sőtt ugyanilyen helyzetben vagyok egy sráccal ( régebben elutasítottam de most szeretem és nagyon egy értelmű jeleket küldd nekem úgyhogy majd a szülinapján kap tőlem vmit és megkérdezem tőle a dolgot ) . Én mint lány nagyon szeretem a a fiú kezdeményez . Legyél bátor és először mondjuk dobj neki puszit , dicsérd hogy milyen szép ,öleld meg szorosan , adj neki puszit ... stb. Hívd el sétálni egyik délután és mondd el neki hogy tetszik neked és kérdezd meg tőle hogy ő hogyan érez irántad. Sok sikert :) aztán beszámolót is kérünk :))
2012. nov. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!