Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az ha általába ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha általába ha egy pasinak megvan végre a lány, már egyből nem is kell neki? :S

Figyelt kérdés

Azt mondják nem jó ha egy lány egyből odaadja magát.Meg ,hogy a pasik szeretnek küzdeni a lányért.oké megvolt,évekig küzdött értem.Végre megvan amit akart :Szeretem mindennél jobban.És máris itt a bunkozás,régebben állandóan dicsért,bókolt...mostanság csak azt hallom mik a hibáim,mibe vagyok rossz.Régebben éreztem ,hogy imád ,gyönyörü szerelmes sms-eket irt ,kényezetett,folyton azt mondta h ő mindig azon lenne ,hogy boldoggá tegyen,hogy ő sose bántana.Hogy csak annyit kér bizzak benne.Vele minden jó lesz.összejöttünk nagy nehezen,még akkor is minden jó volt,de úgy érezte nem vagyok belé szerelmes.Pedig az voltam,csak féltem a csalódástól nem mertem kimutatni.Végre összeszedtem magam,imádom ezt ő is érzi,és egy csapásra minden megváltozott.Bevallotta csak szerepet játszott évekig,és az nem is ő valójában.Csak félt h akkor nem őt választom.Azóta bunkó velem , alig akar találkozni,én meg teljesen átverve érzem magam. =(

Tudja mennyire félek..meg ,hogy milyen sok csalódás ért,hogy senkiben se tudok bizni,senkire se tudok számitani :se barát,se család.A legjobb barátom lett mindent elmondtam neki,mindig ő vigasztalt ha sirtam...

mindig megértett...Elhittem neki ,amit annyira állitott,hogy ő mennyire más,mint a többi fiú.Most hogy meg megvagyok már nem is kellek.Már nem az a megértő álomfiú.

Miért kell igy viselkedni ?Igy sose lesz boldog.Mert a legtöbb embernek ha megvan valami ,akkor már nem is érdekli.Valami más után néz,ami után küzdeni kell.De akkor sosincs megállás,mert mindig lesz valami után ami után az ember vágyik.

Mindenesetre én nem tudom miért csinálja ezt velem.Én csak boldog akarok lenni végre vele.Már rengeteg csalódás ért,csak nyugodtan ,boldogan szeretnék élni =(

(bocsi hogy ha zavarodott kicsit a szövegem ,de nagyon magam alatt vagyok )És én sose árultam zsákbamacsát neki,ami hibám van azt mindig felvállaltam(bár eleve szerintem nincs sok)...ő meg csak igy közli velem,miután már elnyerte a bizalmamat.És nekem mindent elkell néznem ,ahogy mondta ,ha igazán szeretem.De én nem ebbe lettem szerelmes,hanem abba amit hazudott,hogy megszerezzen.

Szerintetek lehet jövője az egésznek ?:S .Mit csináljak?

Ugye léteznek még normális fiúk ? :S Akik boldogok maradnak egy lány mellett,akik nem változnak meg teljesen ha érzik ,hogy már nyert ügyük van .

=( Kérlek válaszoljatok,nagyon magam alatt vagyok =(


2009. aug. 13. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Hűűű.

Mióta vagytok együtt?

Lehet hogy sokáig kéretted magad!?

Hát sürgősen meg kell vele beszélned a dolgokat, nem szabad hogy veled játszon, ne nyelj le mindent neki mert szereted. Kérdezted tőle mi lett vele ilyen hirtelen ?

2009. aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ejnye, voltam én is igy...életem nagy szerelmével, mármint a fiud helyében. Szerintem nem meri elhinni h szereted. A nagy küzdelmek után az ember mindig összezavarodik egy kicsit. Évekig nem játszik az ember szerepet valakiért, akit nem szeret. De nehéz megválaszolni, h mit tegyél, szerintem mutasd ki neki amit érzel, és beszéld meg vele h mi bántja, miért változott meg. Szerintem okosabbat igy látatlanba nem lehet mondani, és nem is tanácsos nagyon beleokoskodni, nehogy elfogadj valami hülye tanácsot. Próbálj beszélni, ha egy kapcsolatban rossz a kommunikáció, és nem lehet végigrágni valamit, akkor az halott. És az biztos, h mennél jobban fél, h elveszit, annál nagyobb hülyeségeket fog csinálni, és annál távolabbra sodor majd téged magátol..annyiszor láttam már ezt, és én is igy vesztettem el a nagy szerelmet...:(
2009. aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem olvastam el csak a vastag betűs kérdésre válaszolok: nem, ez általában nincs így.
2009. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!