Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, tetszik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, tetszik és általába msn-en szoktunk beszélgetni. Az baj, hogy mindíg én kezdeményeze a beszélgetésben, tehát ő sohasem ír rám, max én írok?

Figyelt kérdés
De jókat szoktunk beszélgetni, csak nem tudom, miért nem kezdeményez ő soha.
2010. júl. 6. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
általában a lányok szeretik ha a fiú ír rá.. de azért az első 10 alkalommal már cinkes:D ha felmész msnre akkor ne írj rá, hanem várj mondjuk 10-20 percet akkor vagy beparázott h nem akarod őt vagy csak fél rád írni... sok minden miatt lehet... esetleg célozhatsz hogy neked kényelmetlen így, mert olyan mintha a terhére lennél mert ő sose ír rád.. akkor talán megérti és elmondja hogy mivan... és ha azt mondja h a fiunak kell a lányra írni akkor ne hidd el... mert ha tetszel neki akkor úgy se biirja ki és rád ír mondjuk fél óra után
2010. júl. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

aztaaa:O:O:O ez mennyire igaz.


én is igy vagyok várok amig rám ir, hát nem ir nem birom ki é rá irok^^=$

2010. júl. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez hasznos válasz volt!
2010. júl. 6. 15:34
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

akkor te tényleg szereted :)


de azért mond el neki, hogy kezd neked kicsit kényelmetlenné vállni h ő sose ír rád... ha tetszel neki úgy is megérti és inkább örülni fog h törődsz vele..bár ez emberfüggő de mindeképp beszéljétek meg

2010. júl. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is most ismerkedem egy lánnyal msn-en, de szinte azonnal rám ír ha bejelentkezek :) Szinte még azt se tudom megnézni, hogy kik vannak fent, már jön is tőle a köszönés :) Ami (legalábbis számomra) jó jel ;) Valahogy ezt neked is el kell érned, mert az azt jelentené, hogy nem vagy közömbös a számára! :)
2010. júl. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyébként egyetértek az előző hozzászólókkal, akik azt mondják, hogy várj néhány percet.
2010. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát nekem is az lenne a célom. Emlékszem, egy lány régen, szinte már zaklatott, de én legalább megírtam, hogy köszi, de nem. Lehet, hogy ő is így áll velem szemben, csak nem meri mondani? :-S
2010. júl. 6. 16:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát az is lehetséges hogy nem akar megbántani.Szerintem kérdezz rá.Én biztos keveset válaszolgatnék vagy hamar lelépnék ha nem érdekelne az illető.
2010. júl. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
egyszer rákérdeztem, hogy "zavarlak?" de azt mondta, hogy nem, ennél szerintem nem adhattam volna jobb lehetőséget az elutasításra.
2010. júl. 6. 16:36
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok lány komolyan veszi, hogy a fiú keresse, és büszkeségből nem ír rá. Ha azonnal, sokat és lelkesen válaszol, ha ráírsz, akkor szerintem tetszel neki.
2010. júl. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!