Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szomorú vagyok elhagyott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomorú vagyok elhagyott a barátnőm, pedig komolyan gondoltam vele a kapcsit, most h így visszaemlékszem, fájnak a megjelenő mozzanatok, h felejtsem el?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs rá gyógyszer, csak az idő. járj sokat társaságba, szórakozz, légy a barátaiddal ők nagyban megkönnyítik.
2009. aug. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát elöször si nagyon sajnálom,tudom nagyon tud fájnia z ilyesmi,de fela fejjel,minden busz után jön a következö.ha ö igy gondolta akkor nem szeretett téged igazán,és ez nem lett volna jo hosszu távon neked sem.

nyugi csak elörre nézz ne hátra bármiylen nehéz is most ,majd az idö enyhülést hoz,és ami ma még fájó mozzanat,idövel megszelidül szép emlékké,hidd el.

csinálj magadnak minen napra jo kis progikat ,olyat ami leköt,tölts több idöt a barátaiddal,haverjaiddal,igy nem tudsz gondolkodni azon amin felesleges.

a szakitás soha sem könnyű,de sajnos ezt is tul kell élni,amibe nem halsz bele attól megerösödsz,gondolj erre.

s volt barátnöd nehoyg lássa rajtad mennyire fája szived,elötte mutasd,hyg jol vagy ,és ne számit mit tett.

sok sikert.

2009. aug. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Erre nincs recept,csak az idő :-(

Keress most valami hobbit,ami leköti a figyelmedet.Nem jó ezen őrlődni..


Kopni fog az érzés,bár ez attól függ,hogy mennyire voltál szerelmes.Ha nagyon,akkor lassan múlik..

2009. aug. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az idő segíteni fog. Engem a barátnőm 6 év együttélés után csalt meg, pedig nagyon szerettem. Ő boldog volt, én padlót fogtam. 2-3 hónapig életképtelen lettem, aztán lassan összeszedtem magam, magam sem tudom, hogyan. Az idő sokat koptatott az érzéseken. Sokat sportoltam, levezettem a tehetetlenségemet, fájdalmamat. Azt hittem, sohasem leszek már szerelmes és boldog. Aztán jött az, amit hiába mondtak körülöttem korábban, sohasem hittem el: találkoztam az Igazival. Ez a lány most a világ legboldogabb emberévé tett, vele érzem igazán jól magam. Kiegyensúlyozott, sikeres vagyok a magánéletben és hosszú távon tervezünk a barátnőmmel. Múltkor találkoztam az exbarátnőmmel: rosszul néz ki, boldogtalan és egyedül van. Látod, így fordul meg a világ. Fel a fejjel!
2009. aug. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
NEKEM MEG AZ ÉLETTÁRSAM AKI ELHAGYOTT ,MELLETTE VITTE MAGÁVAL A 3 ÉVES GYERMEKÜNKET.AKIT CSAK 2-HETENTE LÁTHATOK.NA AKKOR MÉG EZ , HOGY FÁJ ???
2009. aug. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ÉN IS ÚGY GONDOLTAM MÉG AKKOR , HOGY Ő AZ IGAZI NAGY SZERELEM!!!
2009. aug. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
UTOLSÓNAK!!! REMÉLEM NÁLAM IS IGY LESZ, CSAK GYERMEKKEL IGY MÁR MÁS A HELYZET..
2009. aug. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!