Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen össze vagyok zavarodv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen össze vagyok zavarodva. Nagyon jó a kapcsolatunk, de valami nem passzol. Ez így rendben van? Idősebb, normális emberek véleménye érdekel.

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a barátommal. Első kapcsolat mindkettőnknek. Szeretjük egymást, a felfogásunk hasonló, sok mindenhez hasonlóan állunk hozzá (kapcsolat, hűség, őszinteség, szeretet, család, munka). Neki is megvan a maga hibája, nekem is a magamé, de ragaszkodunk egymáshoz.

Neki a természetével vannak gondok, nagyon hamar fel tudja kapni a vizet apróságokon, akár tv-nézés közben is. Ha valami kudarc éri, vagy valaki nem jól beszél vele, akkor a szeretteivel is hajlamos hidegen viselkedni. Mondta az anyukája (nem a barátom háta mögött, ő is ott volt), hogy mióta együtt vagyunk, sokat változott, türelmesebb, jobb ember lett, előtte nagyon bunkó tudott lenni velük. Én viszont lelkizősebb, érzelmesebb típus vagyok, nem vagyok az ő stílusához hozzá szokva.

Kedves velem nagyon, sokat viccelődünk, babusgatjuk egymást, tényleg rendes fiú, csak amikor nehézségei vannak, akkor bunkó tud lenni, meg bántó dolgokat mondani. Nem egyszer sírtam már miatta, kb minden héten meg tud bántani valamivel. Kicsit ideggyengének érzem, pl. a múltkor néztünk egy videót, amiben egy férfi lenyelt egy kisebb labdát, majd visszaköpte, erre a barátom elkezdett öklendezni, de olyan undorítóan. Utazás előtt is izgul, akkor is mindig öklendezik, már mondtam neki, hogy ezzel engem is meghányat.

Tudom, hogy nincs neki tapasztalata, de bennem meg elveszett valami, mikor ezek a dolgai előjöttek, olyan 4 hónap után. Szerelmes voltam belé, éreztem a rajongást, de azok után, hogy minél többször láttam, hogy mennyire nem tudja magát kontrollálni, megtört bennem valami. Mikor az van, hogy vizsgára készül, és sok a tanulni valója, már az is elég ahhoz, hogy bunkó tudjon lenni. Mondta, hogy ő nem jó ember, és rossz embert fogtam ki. Próbálja vissza fogni magát, de nem sikerül neki.

Már több, mint egy éve, minden áldott nap (nem túlzok) végig kell hallgatnom, ahogy utálattal, megvetően beszél a magyarokról, meg hogy milyen ez az ország..amivel maximálisan egyet értek, tudom, hogy nagy problémák vannak, és hogy ő a lopásnak, gerinctelenségnek van ellene, de minden nap ez megy...Ő is belátja, meg mondja is, hogy csoda, hogy elviselem, már kezdi befogni a száját, de kb. 5 perc "prédikálás" után kapcsol.

Szóval az nem stimmel nálam, hogy nekem fontos a tapintat meg a türelem, de neki elég egy piti semmiség, és bunkón tud beszélni. Én nem ilyen ember vagyok,a barátaim sem. Neki nincs egy barátja sem. Én vagyok neki csak.

Elhagyni nem fogom, mert rendes, szorgos, meg fontos neki a család, tudom hogy jó apa lesz.

Mi a véleményetek? Változhat majd? Eddig is változott már, pl. rendetlen volt, megkértem, hogy pakolja el a dolgait, a ruháit, azóta csinálja is, besegít amiben tud.

20/l, 23/f


2012. febr. 11. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt mind mondd el neki, és kérd meg, hogy változzon. Ha nem változik, akkor meg vagy megszoksz vagy megszöksz.
2012. febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez hasonlít az én kapcsimra is.. Párom minden hülyeségen felkapja a vizet,pl adott eset,megbeszéljük 3ra megyek.. 1.30kor odaérek hozzájuk hogy meglepjem előbbjöttem,ugyis azvan mindig h keveset tudunk együtt lenni,most itt az alkalom. utána mikor köszönnék már látom rajta hogy vmi nem oké,és azvan h mert én megzavartam őt,meg minden.. És akkor olyan szarul esik mikor előbb megyek,suliból eljövök h együtt tudjunk lenni 1kicsivel többet,és ezt kapom, meg hogy ennyi erővel lehetne maga is egyedül.. Hát akkor minek kellek én? meg hamár pl egy kisbaba van és aztmondom hogy de aranyos akkor jön az idegroham hogy mer ő nemfog sosem szülni meg nemérdemel 1férfi se annyit h a nő szenvedjen a gyerekszüléssel.. Pff pedig büszkén lennék apa... naés a féltékenykedés... volt oszt társaim (lányok) ha találkozok velük és tényleg csak köszönök nekik,abból iszonyatos balhék vannak.. meg újabban kiforgatja a szavaimat.. Szeretem,hüséges és énis azvagyok meg tényleg kitartó, de ezt nemtudja senkise elviselni időtlen időkig hogy ha vki v vmi miatt rossz hangulata van az embernek, akkor másokon, szerettein ,és olyanokon töltse ki a haragot akik abszolút nemhibásak,sőt segiteni akarnának neki... Ha így folytatódik kénytelen az ember megtenni a lépést,mert nemszabad hagynia magát az embernek! Gondold át teis, énis ezt teszem. Nemvagyok egyedül :/
2012. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az jó,ha besegít,ahol tud.Szerintem a kirohanásaival kapcsolatban is mondd meg neki normálisan,hogy ezen változtasson,mégis csak 23 éves felnőtt ember.
2014. júl. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hamár szóba esett a szülés azt én nem szenevdésnek tartom hanem áldásnak hogy gyereke lehet egy nőne, persze komplikáció esetén már sajnos szenvedés de nem szaabd feladni :-) beszéljétek át alaposan egyébként ezeket a dolgokat mindenféleképp :-)
2016. aug. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!