Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat még? Mi járhat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat még? Mi járhat a fejében?

Figyelt kérdés

A sráccal már vagy 3 éve kerülgetjük egymást egy csomó ideig mindig csak egy egy party alkalmával keveredtünk össze. Szex nem volt. Aztán neki lett barátnője, én megpróbáltam lehetőleg elkerülni. Aztán mégiscsak jóbarátként tituláltuk egymást ha találkoztunk. Mesélt a barátnőjével való kapcsolatáról és nem a legjobbakat. Nem szerelmes, ezt mondta. Majd egy házibulin lefeküdtem vele. Másnap kérdeztem, hogy most mi lesz? Erre azt felelte, hogy ő szereti a barátnőjét, úh semmi. Gondoltam ezzel a kapcsolatunk le is van zárva. Én nem akarok már tőle semmit, elég fájdalmat okozott. (Amikor lefeküdtem vele, akkor az utolsó kíváncsiságom lett kielégítve, nem akartam volna járni vele.) Azóta ő felkeresett engem egy hülye ürüggyel. Nemsokára találkozom vele. Mi a fenét akarhat még? Részemről lezárva és azt hittem részéről is.


20/L


2009. aug. 14. 00:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ez tipikus este meghuzza a csajt, reggel meg visszakozik. Semmit nem akar. Ki akart probálni. ennyi. LEhet h még lenne kedve hozzá, maga sem tudja szerintem..
2009. aug. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kitudja. Lehet nála mégsincs lezárva. De te már lezártad, akkor ennyi. Ha tényleg akarna valamit, akkor visszautasítod. Ennyi, nem? :)


Sárky

2009. aug. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De ennyi. Csak sajnos foglalkoztat a gondolat, hogy mire kellhetnék még neki. Voltam támasz, legjobb barát, szerető, hiúságát legyezgető...



Ha nem csak ennyit akar mondjuk kezdhetné azzal, hogy szakít a barátnőjével. :P De ilyet úgysem tenne.

2009. aug. 14. 00:24
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és épp arra számítottam, hogy reggelre meggondolja magát. Az lepett meg, hogy felkeresett.
2009. aug. 14. 00:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, hogy itt valaki még reménykedik egy kapcsolatban. (o:


Sárky

2009. aug. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A fejében max az jár,hogy milyen jó lesz téged megint meghúzni,anélkül,hogy dobni kéne a barátnőjét.Gondolhatod,hogyha azt mondta volna neked,hogy nagyon jól megvannak a nőjével úgysem fekszel le vele.
2009. aug. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szóval a konklúzió az, hogy még egyszer meg akar húzni. Ez esetben nagyobb barom mint gondoltam.
2009. aug. 14. 00:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy nem csak mégegszer hanem többször....,közben meg majd panaszkodik a nöjéről akit természetesen nem fog dobni.....Vagy kitudja:)
2009. aug. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Majd kiderül. Köszönöm az eddigi válaszokat, de azért még jöhetnek ötletek. :)
2009. aug. 14. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!