Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van vagy volt valaki aki távkapcsolatban volt vagy van? Megírnátok a tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Én 24F Pécs ő meg 23L Budapest. Még nem találkoztunk de tervezzük a hetekben.
2012. nov. 12. 18:37
1 2
 1/12 Menedzser ***** válasza:
93%
Sz@r
2012. nov. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem működött, hiányzott a valódi érintkezés:S 24F
2012. nov. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egy kicsit részletesebb gondoltam nem úgy mint az első! 2-3 sorba de lehet több is! Elsőnek ment viszont a piros kéz!
2012. nov. 12. 18:40
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem hiszem el, hogy egy Pécs vagy egy Bp. nagyságú városban nem talál az ember magának párt. Én hülyeségnek tartom egy ekkora távban gondolkodni. Mert, ha két kis faluban laknátok azt megérteném, de mindkettőtök olyan helyen lakik, ahol tömve van lehetőségekkel a város.
2012. nov. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pécs környéki vagyok! Amúgy én több hónapja szeretnék elköltözni innen.
2012. nov. 12. 18:42
 6/12 Menedzser ***** válasza:
nekem volt ő miskolcon lakott én pesten de nem működött mert nem találkoztunk és a találkozás fontos egy kapcsolat számára szóval az első buliban ahova elmentem smároltam is egy lánnyal mert részeg voltam stb stb nem ez a lényeg és rájöttem hogy semmikép nem működhet ilyen távolságból...
2012. nov. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én távkapcsolatban élek a jelenlegi párommal. Egyáltalán nem könnyű és csak úgy lehet csinálni, ha teljesen megbíztok egymásban és tényleg elkötelezettek vagytok egymás mellett.


Mi előtte viszont ismertük egymást, szóval nem vadidegenként rohantunk bele ebbe a kapcsolatba.


Mindenképp győződj meg róla neki... és magaddal is tisztázd, hogy neked milyen szándékaid vannak. Távkapcsolatot csak komolyan lehet csinálni, vagy sehogy... ha bármelyikőtökben ott van, hogy még nem élte ki magát, akkor valószínűleg előbb-utóbb megfordul benne hogy nem kell mindig olyan messzire mennie.


Ráadásul Pesten tényleg nem kell megerőltetnie magát egy lánynak hogy társaságot szerezzen éjszakára, ahogy egy srácnak sem Pécsett.


Szóval amit tanácsolok az az, hogy mindenképp győződj meg róla, hogy mit is vártok ettől a kapcsolattól, ha a lány, vagy akár te se vágytok még komoly kapcsolatra akkor bele se kezdjetek.


23/f

2012. nov. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem kettő is volt, egy 200km-es és egy 300km-es. Nagyon ritkán, 2-3 olykor 4 hetente találkoztunk. Mind a kettő úgy indult, hogy helyben laktunk és csak 1-2 hónap után költöztek munka miatt. Nagyon rossz volt. Nem kaptuk meg azt a törődést ami jól esik az embernek. Jó hogy van msn, meg ilyen hülyeségek, de az nem ugyanaz. Ha az ember nem tud a szerelmével költözni az nem jó.
2012. nov. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó kettőnek köszönöm a választ ment a zöld! Mivel még nem találkoztunk ezért nem kérdezem meg tőle facen, hogy komolyan gondolja-e! Majd amikor találkozunk és úgy van akkor biztos beszélünk erről!
2012. nov. 12. 18:59
 10/12 anonim válasza:

A párommal 330 kilométerre lakunk egymástól és 2 hetente találkozunk. Nagyon nehéz és egyre nehezebb.

19F

2012. nov. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!