Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha teljesen elhanyagol a barátom? Elsősorban fiúk ötleteire lennék kíváncsi

Figyelt kérdés

Két különböző egyetemre járunk, külön országban lakunk. Eddig a körülményekhez képest minden szép és jó volt, megoldottuk a találkozásokat 2-3 hetente (főleg nyáron). Ahogy elkezdődött az egyetem, azóta nem találkoztunk. Neten sokat beszéltünk, itt "romantikáztunk", tényleg éreztem hogy szeret. Ez az utóbbi hetekben erőteljesen megváltozott, egyre kevesebbet jött fel, egyre kevesebb ideig maradt, most meg már fel sem jön, napokig felém sem néz... Ha rákérdezek, hogy mi a probléma, vagy mondom neki hogy ha számára ez így nem jó, akkor inkább szakítsunk, akkor mindig az van, hogy szeret, és semmi gond. Közbe meg mégis van gond, csak én nem tudom hogy mi.

Próbáltam szorgalmazni hogy találkozzunk, próbálok kedveskedni ahogy tudok, meg jó barátnő lenni, de így nem nagyon megy.

Mit tegyek, mit csináljak, hogy minden olyan legyen mint régen? És vajon mitől változhatott így meg? Kérlek segítsetek :(


2012. nov. 12. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Más ország, más egyetem??

Hagyjátok az egészet..

Neten akármilyen jóban is vagytok semmi sem az igazi.

2012. nov. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ASOT ***** válasza:
Most az 1-essel egyet értek.
2012. nov. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1esnél a pont...
2012. nov. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy kérdés: ilyen kapcsolatokat miért kell erőltetni?

Nem jöjjön senki ,hogy "de szeretjük egymást". Ilyen távkapcsolatban igazából ki sem derül, csak a ritka találkozások okozta "kiéhezések" tartják életben az ilyen kapcsolatokat. Persze túlságosan materiális azt gondolni, nem lehet távolságokat áthídalo kapcsolat személy és személy közt, de azért ez túlzás. Ennél azért fontosabb, hogy tényleg ott legyen az ember a másikkal.


Keressetek olyan emebrt, akinek tényleg oda tudjátok adni magatokat. Fiúként konstruktív választ nem tudok adni, mert én alapból nem megyek ilyenbe bele.

2012. nov. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Velem volt hasonló, igaz, nem volt másik ország.

Ez inkább becsülendő, hogy kitartotok egymás mellett!

De a fiú egészen biztosan komolyan gondolja ezt a dolgot?


Egyébként ez a szerelem már eleve távkapcsolatnak indult, vagy ismertétek egymást korábbról, és máshová vitt az élet?

2012. nov. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos eleve távkapcsolatnak indult. Biztos vagyok benne, hogy komolyan gondolja ő is. És ha minden igaz, nemsokára sikerül egy városba költözni, már nem sok idő, csak most gőzöm nincs mi van vele, hogy így viselkedik.
2012. nov. 13. 09:18
 7/7 anonim válasza:
Osztom az előttem kommentelők véleményét.Ha már te is érzed hogy valami nincs rendben akkor ott tényleg gáz van.A távkapcsolatokba az a rossz hogy ellaposodnak.Hiába van sky-p meg egyéb kommunikációs eszköz,az nem ugyanaz mint amikor ott van melletted állandóan.Nekem is volt barátnőm aki kiment tanulni Svájcba.Beszélgettünk egy darabig aztán egyszercsak benyögte hogy "das nichts fuktionierte so weiter".Sajnáltam meg minden, de ez van!Szóval nagyon nem működnek ezek a távkapcsik.
2012. nov. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!