Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az oka ha egy férfi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka ha egy férfi azt mondja, hogy nem akar komoly kapcsolatot? Valóban létezik olyan, hogy egy férfi fél? ( elsősorban férfiak véleménye érdekelne).

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 20:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

ehhez nem kell félni....amúgy meg persze hogy félhet, elég egyértelmű.

mert sok csajt akar dugni, nem akarja elkötelezni magát, nem talál senkit olyan értékesnek hogy elkötelezze magát, más dolgokat helyez előtérbe az életében, magányos farkas típus, ki akar heverni még valamilyen korábbi csalódást stb stb...

2012. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
nem akar elkötelezett lenni nem fél csak jo elmenni buliba hajnali 3-5ig bulizni és megkurni a csajoikat miközben vadulsz haveorkkal
2012. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
49%
nem akarja elkötelezni magát, hosszútávra, komolyabban, ennyi:) magyarul csak megdugna, de semmi több;)
2012. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

én sem akarok komoly kapcsolatot


pedig én aztán nem félek semmitől


egyszerűen nem bírom a kötöttségeket

2012. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
:)) Ezt akkor mondja egy pasi ha nemannyira jön be a csaj de szexre joo:))) Ha nagyon bejön a csaj simán járna vele. Persze mindig vannak kivételek
2012. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
elsőnek teljesen igaza van, elég sok oka lehet ennek:) nőknél sem olyan különböző ez, gondolj bele hogy nálad lehetne e ilyen:)
2012. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én sem akarok komoly kapcsolatot. Mivel csúnya vagyok, esélytelen, h belém szeressen egy lány. Ha vki mégis össze akarna jönni velem, akkor v engem akar átverni, v saját magát azzal, h nem számít neki a külső. Mindkét esetben csalódás lenne a vége, ezért jobbnak látom bele se kezdeni. Ez az én magyarázatom, de biztos lehet más oka is.
2012. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
#5 Ezt pont a lányok szokták olyankor mondani :P
2012. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Fél az (érzelmi) intimitástól talán?...
2012. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

":)) Ezt akkor mondja egy pasi ha nemannyira jön be a csaj de szexre joo:)))"


Ez nagyon "érdekes" mondat, hiszen a szex akkor szokott képbe jönni, amikor valaki nagyonnagyon bejön.

2012. okt. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!