Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha kiderülne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha kiderülne a párodról?

Figyelt kérdés

Hogyha teheti közbeavatkozik bűncselek közben és sokszor szinte már keresi a bajt?

Ha hazudott és kiderülne, hogy rengeteg sérülése nem balesetből származott?

Hogyan tovább? Elhagyni, vagy rettegésben élni, és várni amíg valami végzetes nem történik?


2012. nov. 13. 14:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Segít a bajbajutottakon te pedig ott akarod hagyni?


...

2012. nov. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Ki ő, a Batman?
2012. nov. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Gondolom TEK-es a párod vagy ilyesmi... Ha nem, akkor amíg nem követ el bűncselekményt akkor mi a probléma? Szereted, nem?
2012. nov. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Keves az infó.

Hazudott neked, mióta vagytok egyutt, egyutt laktok?

Vannak ferfiak, akiknek szukseguk van az adrenalinra, de ez elmulik egy ido utan.

En fiatal koromban rengeteget verekedtem utcan, alig vartam, hogy belemkossenek, aztan elmult, mar 10 eve nem verekedtem :)

2012. nov. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
betmen
2012. nov. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Csalódtam benned Sibi Blazic!
2012. nov. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
TEK-es Batman:D
2012. nov. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
TEKman
2012. nov. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezek közül valamelyik lesz szerintem: [link]
2012. nov. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

inkább örülnél neki, viszont ha neked ez nem jön (hogy másokon próbál segíteni), akkor rosszul választottál, hagyd ott , nem kényszerítheted h miattad leálljon, ez is hozzá tartozik.


ez olyan mintha egy űrhajósnak mondanád, h ne menjen fel az űrbe mert te félted.


igaz náald ez kapcsolat közben derült ki, de ha nem tudsz megbarátkozni ezzel, akkor tegyél neki egy szívességet :)

2012. nov. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!