Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minél többet találkozunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél többet találkozunk, egyre kevésbé tetszik. Hogy fordítsam meg?

Figyelt kérdés

szóval mint ember nagyon tetszik. de akárhányszor találkozunk mindig felfedezek valami olyat, ami engem úgy lehoz róla sajnos.

vagy külsőben, vagy viselkedésben.

hogy tudjak ezek felett elmenni?


2012. nov. 13. 15:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Hol találkozol vele?

Amúgy mindenkinek van hibája. Előbb vagy utóbb előjönne. A kérdés csupán annyi: hogy az adott ember, adott hibáit el tudod-e viselni. Nincs tökéletes.

2012. nov. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Minek találkoztok ha nem tetszik neked? Az elején a kapcsolatnak az ember még a hibákat is szépnek látja a másikon ha szerelmes. Nálad ez sincs meg, magyarán semmi értelme az egésznek, később még rosszabb lesz csak. Hagyd a fenébe.
2012. nov. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Lin71 ***** válasza:

Drágám, sajnos ki kell ábrándítsalak, ha a nemtetszőségek száma csak gyarapodik, inkább hagyd.

Mondhatjuk úgy is, hogy "nincs meg a szikra". És ha most nincs meg, kevés az esély arra, hogy később meg lesz.

És mivel ezt a tendenciát mutatod, szerintem ha össze is jöttök,egy idő után az agyadra mennek majd a dolgok.

Tapasztalatból mondom.

Én is jártam egy sráccal, akit szerettem mert olyan, amilyen, de nem voltam szerelmes sem, és egyre bukkantak fel azok a dolgok, amik engem irritáltak... végül kiborultam.

Ha neked nem tetszik ez vagy az, miért kényszeríted rá magad arra, hogy olyannal legyél, akinek van olyan jellemzője, ami zavar?

Szerintem inkább hagyd. Energiát spórolsz meg saját magadnak.

2012. nov. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

csak mert emberileg viszont olyan dolgok vannak benne, amikre mindig is vágytam és szinte senkitől nem kaptam meg soha. tehát értékes. ezért próbálom "erőltetni"

én még ilyen kettősséget életemben nem éreztem soha.

2012. nov. 13. 15:54
 5/24 anonim ***** válasza:
Nem írok hosszú választ, mert csak ismételni tudnám Lin71-et, ugyanúgy gondolom. Még hasonló tapasztalatom is van, mint amit leírt.
2012. nov. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
és kedves utolsó ha van tapasztalatod, leírnád, hogy mi vonzott benne és mi taszított, hogy nehezen döntöttél?
2012. nov. 13. 15:59
 7/24 anonim ***** válasza:
A vonzó az volt benne, hogy nagyon kedves, udvarias volt velem, a tenyerén hordozott, mindig meghallgatott, segítőkész volt, odafigyelt rám és jól is nézett ki. Viszont nem tudtunk olyan felszabadultak lenni együtt, elnevetgéltünk, de nem tudott olyan igazán megnevettetni, felvidítani, sok volt a kínos csend, nem volt kezdeményező, inkább túl bátortalan (nem csak kezdeti félénkségről volt szó), az élete kicsit túlszabályozott volt nekem, ráadásul hiába nézett ki jól, nem volt meg az a szexuális vonzódás sem a részemről.
2012. nov. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Lin71 ***** válasza:

De ha már te magad így fogalmazod meg, hogy "erőltetni", akkor ez egy eleve halott dolog.

Hiába aranyos kedves, hoz virágot, játszik a macskával és kinyitja az ajtót... ha te nem érzed azt, hogy meglátod, és fúú, beledobban a szíved...

Maximum pár hónapot adnék ennek, hosszútávon ez nem működik.

Még mindig azt mondom, hogy felesleges ez az egész.

És ha csak "érdekből" vagy vele ( = mert rendes veled, kedves, stb), de ugyanúgy nem érzel semmit, akkor ennek mindegy.

Lehet szexuálisan se indítana be úgy, ahogy jó lenne...

2012. nov. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

hát nekem is ilyesmi, de a szexuális vonzódás van, de nincs is.

pl amikor átölel, megcsókol már le is feküdnék vele, de amikor látom, hogy sárga a foga már azon gondolkodom, hogy próbálok nem oda nézni.mert fúúúj. pedig helyes.

de mindig észreveszek egy -egy részletet ami kiakaszt. korábban mindig szóltam ezért azért, igyekszik "megfelelni" de már nem merek szólni, mert már kiakadt egyszer rajtam.

2012. nov. 13. 16:19
 10/24 A kérdező kommentje:

de ha meg olyannal jövök össze, aki iránt megdobban a szívem és az meg lelép, meg hazudozik össze-vissza...

manapság én már nagyon sokra becsülöm, ha van aki tetszik is és megbízható is egyszerre.

csak most nem tetszik 100%-ban. pl hogy határozatlan sokszor. meg ez meg az.

2012. nov. 13. 16:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!