Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minél többet találkozunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél többet találkozunk, egyre kevésbé tetszik. Hogy fordítsam meg?

Figyelt kérdés

szóval mint ember nagyon tetszik. de akárhányszor találkozunk mindig felfedezek valami olyat, ami engem úgy lehoz róla sajnos.

vagy külsőben, vagy viselkedésben.

hogy tudjak ezek felett elmenni?


2012. nov. 13. 15:43
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
szóval akkor a kérdésemre a válasz az, hogy tulajdonképpen én semmit nem tehetek azért, hogy bele szeressek fullra?
2012. nov. 13. 17:19
 22/24 anonim ***** válasza:
Hááááááát.... Nem tudom, nekem mindenesetre még soha nem sikerült akarattal beleszeretnem valakibe. Olyan volt már, hogy haverságból, barátságból rövid időn belül szerelem alakult ki, de akkor a tetszés inkább növekvő tendenciát mutatott nálam: minél többet találkoztunk, annál jobban vonzódtam hozzá.
2012. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
ok. figyelem a tendenciát, amit egyelőre lefelé ívelőnek találok ugyan, pont ezért kezdtem aggódni, de majd elválik...
2012. nov. 13. 17:27
 24/24 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ismerd meg. Nem kell egyből beleszeretned! :) Adj időt magatoknak.
2012. nov. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!