Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsot szeretnék kérni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tdci kérdése:

Tanácsot szeretnék kérni az alábbi ügyben van egy lány akibe teljesen beleszerettem, de sajnos ő vasárnap este elküldőtt azzal az indokkal, hogy én előrébb járok érzelmileg, mint ő és ezért abba akarja hagyni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tanácsot szeretnék kérni az alábbi ügyben van egy lány akibe teljesen beleszerettem, de sajnos ő vasárnap este elküldőtt azzal az indokkal, hogy én előrébb járok érzelmileg és ő még nem áll ott, próbáltam a kapcsolatban nem nyomulni, annyira mutatni az érzésemet, hogy tudja fontos nekem, de nem vittem tulzásba. De sajnos sok csalodása volt és nagyon kemény lett ezek miatt és nála nem indult meg a szerelem. Próbáltam neki segíteni pár dolgában, de csak tanáccsal (lakást újít fel és nekem ebben van kapcsolat rendszerem) ő mindig azt mondta majd ő megoldja,2 ilyennél észre vettem, hogy zavarja és háttérbe huzodtam ezen ügyben. Mondtam hajlandó vagyok megvárni mire beér ő is. Azt mondta az elején azt érezte, hogy én leszek az aki kell neki, de utánna csak nem jött a szerelem érzés. A gond az, hogy én nagyon szerettem és ahogy tudom nem nyitott azótta sem kifele senki irányába. Ti tennétek valamit, hogy ebből még legyen valami? Vagy nehezen, de tovább élnétek nélküle. Van egyáltalán olyan dolog amivel megtudnám nyerni. Mikor együtt voltunk mindig repült az idő, sokat beszélgetünk, csokoloztunk, szeretkeztünk, minden nagyon jó volt. Mindig kéz a kézben jártunk. Mind a 2-en erős, kemény emberek vagyunk, de én elvesztettem az erőmet miotta nincs. Ő az egyetlen lány eddig aki után nem bírok felkellni a földről. Sajnos sose vallotam be neki, hogy mennyire szerettem, van értelme már megtenni, vagy már ennek sincs értelme.1 Hónapot voltunk együtt, de ennyire még nem voltam senkibe szerelmes, mint belé.
2012. nov. 13. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy csináltam vasárnap mintha nem tetszene egy fiú, de csak azért hogy mentsem az irhám. Legalább is szavaimmal (ha nem is szó szerint, de) egy időre menekülőre fogtam. Mondjuk mi nem voltunk együtt semeddig sem és ő sem volt egyáltalán rámenős. Szóval a hiba nem vele van, hanem velem.
2012. nov. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe nem döntenék elhamarkodottan - előző hozzászóló vagyok.
2012. nov. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vonok le következtetést. De keresem még valamikor az életben?
2012. nov. 13. 18:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Háááát ezt most tőlem kérded? A kettőnk esete azért más. Mármint hogy én legalább tettem rá célzást, ill. kijelentettem, hogy később és hogy miért. Mondjuk én összességébe a pasikra értettem a mondatom. Szóval nem biztos, hogy levette, hogy most akkor mit is akarok tőle. Remélem nem túl bizonytalanítottam el.


Szerintem azért egynél még ne adják fel a pasik, főleg, hogyha nem egyértelmű az elutasít. A lányok néha össze-vissza beszélnek.

2012. nov. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Adj időt magatoknak, hogy megismerjétek egymást a baráti társaságotokba.

Az a baj hogy két egyforma eset nincs,szóval nem tudom...

2012. nov. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekes eset lett belőle, újra fennt van azon az oldalon ahol összejöttünk, mondjuk én is és tegnap rám nézet az oldalon. Tehát már egyáltalán nem tudom mit tegyek? Visszaregisztrál az rendben van, de miért néz rá az enyémre?
2012. nov. 14. 08:59
 7/9 A kérdező kommentje:

Még érdekesebb dolog. Tegnap én is írtam neki egy levelet (leírtam azt amit sosem mondtam meg neki, de mivel már mindegy alapon voltam leírtam, hogy, hogy érzek iránta és, hogy mennyire szerettem) mely időpontja 20:50 volt, de ő 19:50-kor nézett rám.

Szerettem, legszívesebben nem érezném, probálom aggyal vezérelni, de nem tudom, eddig volt egy éjszak, max 1 egész nap rossz és felálltam könnyen, pedig azon lányokat is szerettem, bár lehet, azért mert azok hosszú kapcsolatok voltak, így volt időm felkészülni rá, hogy vége, és általában vége volt már a kimondás előtt, de most derült égből jött.

2012. nov. 14. 09:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én nem értek ezekhez a közösségi site-okhoz. Én is fenn vagyok, de nem ott haverkodom, hanem az életbe. Úgyhogy passz...
2012. nov. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Visszairt a levelre azt mondta minden pasi egy szemet es nem akar szerelmes lenni tobbe de kezd belem szeretni azer inkabb hagyjuk abba.
2012. nov. 14. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!