Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most nincs barátom, de nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nincs barátom, de nem is igazán szeretnék. Viszont egy ideje folyamatosan jó pasikkal vesz körbe a sors, és nem tudok nekik ellenállni ( kavarás ), de nem tudom mit csináljak. Normális ez? 17/L

Figyelt kérdés

2012. nov. 13. 18:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nah jó, de szerinted mennyien tartják be azt a 18-as korhatárt?? nem tudom h rá lehet-e kenni a piára, mert végül is józanul nem csinálok ilyeneket
2012. nov. 13. 19:37
 12/15 anonim ***** válasza:

ne törődj azzal, hogy mások mit csinálnak, erre szokták azt mondani, hogy ha már kútba ugrik te utána ugrasz?:)

én se iszok..

18/f

2012. nov. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kiskorú vagy. Még gyerek. Mi a ráknak vedelsz?! Ja és ebben a korban minden normális csak komoly kapcsolatról álmodik, vagy abban van. Ha már most k.rva vagy, mi leszel később?!
2012. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nincs vele semmi bajom, ha valaki piál. Én is ittam mikor még 18 se voltam. A gond ott kezdődik, hogy te a piára fogod amiket csinálsz. Ez a viselkedésforma alapból benned van, az alkohol csak segít feloldani a gátlásaidat. Szokták is mondani: "A részeg ember tettei a józan ember gondolatai." Vagy valami hasonló.


Amúgy 10-es voltam.

2012. nov. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
szeritem ,ezért ne utáld magad,vagy ne gondolsz ribancságnak:) maximum ,picit akkor kevesebbet igyál:) meg úgy is fogsz találni egy srácot,aki majd komoly kapcsolatot szeretne,és akkro ez a dolog elmúlik:)
2012. dec. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!