Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért teszi ezt velem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt velem, vagy tetszhetem neki? Vagy csak kedvelne? (SOS) Olvasd el légyszi, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akinek egy hónapja van már kapcsolata, állítólag szerelmes a barátnőjébe.

Viszont nekem már egy éve tetszik, sőt, inkább azt mondanám, szerelmes vagyok belé, de csak titkon figyeltem őt, soha nem mertem megszólítani.

Aztán felmondott a munkahelyen, ahol dolgoztunk, így írtam neki levelet faceboo-on, és akkor tudtam meg, hogy van barátnője, most ismerkedtek meg, meg szerelmes lett belé.

A nőnek több gyereke is van.

Ez eddig mind rendben van, én hagytam is volna őt, nem is akartam neki többet írni, mert csak a szívem fájdítom azzal, hogy egy hajszállal maradtam le róla, és el akartam felejteni.

Ő viszont ír azóta is, meg kedves velem, érdeklődik.

Miért? Ha van barátnője, miért dicsér, meg érdeklődik felőlem?

Tetszhetek neki, vagy csak kedvességből teszi?

Mit kezdjek a helyzettel?



2012. nov. 13. 19:11
 1/2 betlindis ***** válasza:
hagyd a fenébe, főleg hogy eredetileg is ezt tervezted.
2012. nov. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kukaricsi válasza:
nem hiszem ,hogy pusztán kedvességből teszi de talán több infót kéne beszerezned tőle
2012. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!