Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van úgy hogy találkozol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van úgy hogy találkozol valakivel, akivel leélheted volna az életed nem élsz a lehetőséggel csinálsz dolgokat mert félsz a csalódástól?

Figyelt kérdés
de igy meg a bűntudat győtőr bocsánatra vágysz de nem kapod meg soha és emészted magad nem birod feldolgozni.Mert én lehettem volna a nagy ő.
2012. nov. 13. 23:02
 1/6 betlindis ***** válasza:
mucika, ez így zavaros. választ is akarsz kapni vmi konkrét kérdésre?
2012. nov. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az csak egy dolog,hogy Te hogy érzel,de a másik ezt nem így gondolja.Ezek szerint mégsem ti vagytok az Igazi egymásnak,tehát jobb,ha elfelejted az illetőt.Hidd el,ha együtt kéne lennetek,együtt is lennétek,és megférnétek egymás mellett!Ha nem így alakul,annak oka van.Ha valaki arra hivatkozik,hogy fél a csalódástól,az kifogás.Valójában az illető tudja,hogy a kapcsolatban olyan problémák voltak és lennének,amiktől a dolog nem működik.Ami meg nem megy,azt ne erőltessük!
2012. nov. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Erre nincs bocsánat!!! Te bolond vagy!!! :) Azonnal intézkedj, rohanj hozzá és soha többé ne engedd el!!! Kevés embernek adatik meg a karmikus szerelem, ha hagyod elmúlni, akkor meg is érdemled a szenvedést.
2012. nov. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Solarian ***** válasza:
Honnan tod, hogy már nem lehetsz? Talán hasonlóan érez.
2012. nov. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Nálam ők 2 külön személyek voltak, csak ennyi volt a gond. :)
2012. nov. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem meg nagyon ismerős ez a mondat. Az exem jön itt ilyennel, hogy "lettem volna az egy".

Atyavilág!

2012. nov. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!