Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 komoly barátnőm volt eddíg....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 komoly barátnőm volt eddíg. , de sajnos minháromban engem csaltak meg vagy dobtak. Nem merek már ismerkedni és belevágni egy új kapcsolatba mert félek a csalódástól. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
ez nem tántorítana el
2012. febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mit tennék a helyedben? Mivel te fiú vagy, naphosszat játszanék a farkammal. :D


Ennyi nehogy elvegye már a kedved, fogsz még te ennél nagyobbat is pofára esni!

20L

2012. febr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm ez bíztató...sokat segítettél....
2012. febr. 16. 13:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Milyen hosszú kapcsolatok voltak ezek?
2012. febr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
30 vagyok.az első kettő 3 évíg tartott,az utolsó pedíg 2..:-)
2012. febr. 16. 14:12
 6/10 Dottorre ***** válasza:
Szerintem első körben magadban kéne körülnézni. Ha 3 különböző nő is megcsalt, akkor nem biztos, hogy csak bennük volt a hiba. Kicsit a saját portádon kell rendet rakni, pl hogy figyelsz -e eléggé a barátnődre, ha már együtt vagytok X ideje, vagy szexuálisan kielégíted -e őket megfelelően, vagy nem lehet, hogy nem elég változatosak a kapcsolataid. Ha végiggondoltad a dolgokat, hogy mi lehetett a gond a három kapcsolatban, akkor pedig vesd bele magad az új kapcsolat keresésébe, és próbáld meg másképp csinálni, mint az előző hármat!
2012. febr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Nézz ki jobban v legyél gazdagabb!
2012. febr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az utolsó 2 kommentezőnek van igaza!köszönöm szépen! :-DD
2012. febr. 16. 15:21
 9/10 Dottorre ***** válasza:
Én nem cseszegetésből írtam, amit írtam. Az embernek megcsalások után a saját portáján kell körülnézni kicsit. Én is így tettem anno, és sok dologra rájöttem. Azóta másképp állok a bnőkhöz, és nem is csalt meg egy sem.
2012. febr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
tudom hogy bennem is van hiba mint mindenki másban...de ha az embert úgy hagyják ott hogy kámforrá válnak,akkor mire gondoljak?benntvoltam kórházban 1 hétíg mire kijöttem,nem bírtam elérni napokíg.mint utólag kiderült az 1 hét alatt összejött egy nála 10 évvel idősebb taggal...szóval....benne is van hiba bőven hidd el.:-)
2012. febr. 17. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!