Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál olyan lánnyal/fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan lánnyal/fiúval, akiről megtudnád, hogy korábban hónapokig a szeretője volt valakinek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 01:23
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Persze. Mi ezzel a baj? Az lenne a gond, ha ő tartott volna szeretőt egy kapcsolatban, na akkor nem járnék.
2012. nov. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Semmiképpen sem!
2012. nov. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem, engem ez eléggé zavarna
2012. nov. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez önmagában biztos nem lenne kizáró ok.
2012. nov. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tehát olyan lánnyal/fiúval kavart,aki foglalt volt.


Hát én nem,de csak azért mert folyton azon gondolkodnék,hogy nem tisztességes amit tett,meg hogy ha ebbe belement,lehet a hűtlenség se állna tőle távol.

Meg lenézném valahol.

2012. nov. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lifeishard ***** válasza:

Elgondolkodnék rajta. Egy viszonyban nem az a legnagyobb vétkes, akivel félrelépnek, de szerepe van benne, részt vesz egy igen tisztességtelen játékban. Nem azt mondom, hogy egy elvetemült gazember, de nem okoz neki különösebb lelkiismeret-furdalást az, hogy részese egy másik ember elárulásának, hátba szúrásának. Valahol tehát tisztességtelen. Senki nem tökéletes, de úgy vélem, egy kapcsolatban a párodtól vagy majdani párodtól tisztesség terén csakis 100%-os teljesítmény fogadható el. Lehet, hogy veled/velem szemben nem lenne az, de ezt nehezen lennék képes elhinni. Azért, mert szerelmes lenne? A kettő nem feltétlenül jár együtt (hiszen a szeretőjébe is lehet "szerelmes").

26/F

2012. nov. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én ha valakivel kapcsolatot alakítok ki akkor megbízom benne, és nem az előéletével fogok foglalkozni, hanem a közössel. (persze néhány dolog van, ami érdekel, és persze azok is befolyásolják a választást, de, ha már választottam, akkor nem érdekel) az, hogy kivel volt korábban az nem érdekel, nekem se ő lesz az első (a mai világban nem az első lesz az utolsó is...)

ha meg kimondottan a szeretősséget nézzük: a lányoknál a szex a legtöbb esetben érzelemmel párosul, tehát, ha szeretője volt valakinek, akkor szerette is, a férfi pedig jó esetben viszont, rosszban meg kihasználta. ez esetben miért ítélnék el valakit, aki szerelmes volt?

2012. nov. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én megértem Lifeishard-ot is, csak tudom azt is, hogy az emberek képesek változni.
2012. nov. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!