Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik megcsaljátok a párotokat?

Figyelt kérdés
Most ne legyen fura, én a nőkre vagyok kíváncsi, nem érdkelnek a pasik lelki megmozdulásai ilyenkor vagy ilyesmi, hogy ők miért csalják meg. Azokra a nőkre lennék kíváncsi, akik egy két hónapos kikacsingatásokat csinálnak a pénzes csávójuk mellett, amibe akár a szex is belefér, de legtöbbször csak flört, csók, és hülyítése a másik kiszemeltnek, illetve hitegetése. Ez az önbizalomhiányosságotok miatt van?
2012. nov. 14. 07:38
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

"önbizalomhiányosságotok miatt van" (önbizalomhiányotok)


Nem,ez pont hogy a pasiknál sokkal jellemzőbb.

Nálunk inkább olyankor fordul elő,ha a párunk,barátunk elhanyagol,nem törődik velünk,de ahogy írod,elvileg nem minden esetben lépünk tovább,mert általában szeretjük a párunkat.

2012. nov. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, bocsi az elírásért!!!! Hát igen, de akkor mért nem jelzitek sokszor már az elején, hogy bocsi de nem akarok komolyat..... Úgyis visszamegyek századjára is a csávómhoz...
2012. nov. 14. 07:45
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából láttam már pszichiátertől videót, aki ezt nevezi szeretetkúrválkodásnak, amikor sokszor egy kis simogatásért, jó szóért cserébe akár szét is rakják a lábukat. Ezt értem. Csak azt nem, ha szereti igazából a másikat ez milyen ellensúly, hogy akár le is fekszik a másikkal. Hozzáteszem, ha annak szerencséje van. Mert ha már hülyítve van, akkor legalább ebben legyen már mákja.
2012. nov. 14. 07:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem a megcsalt fél vagy, hanem akivel félreléptek.

Az általad leírtakból én arra gondolok, hogy a pasas nem igazán foglalkozik vele, nem elégíti ki a testi, lelki igényeit. Ezért kell más, aki ezt megteszi. Ellenben kell az anyagi biztonság, amitől elesne, ha kilépne ebből. Nem azt mondom, hogy helyes... De ez lehet mögötte...

2012. nov. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen jól gondolod, de nekem nem volt testi dolog vele. Csak benne volt a levegőben ez is. Csak minap megtudtam, hat éve már nem beszélünk, hogy külföldön él és már gyereke is van. És azért picit szíven ütött. Gondolom nem ugyanazzal a csávóval van kint, halászott másikat.
2012. nov. 14. 07:55
 6/9 anonim ***** válasza:
És az lehetetlen, hogy ezúttal olyan valakit "halászott", akit igazán szeret is?
2012. nov. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én ezt nem mondtam. Csak közben azért tönkretett pár életet. És akkor ezért jár neki egy taps? Szerintem követhetünk el hibákat, de azért számít az is, hogy mit teszünk a múltunkban. És lehet jót és rosszat is.
2012. nov. 14. 10:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Van pár ilyen barátnőm, van aki így törleszt a vélt vagy valós sérelmekeért van akit csak elhanyagol a pasija azért csinálja. Nem értek egyet velük de meg tudom érteni némelyiket. Meg olyan is van aki leklileg labilisabb és megerősítés kell neki, ezért fűvel fával kavar (akkor is ha van pasija) pl ha összevesznek azonnal magába zuhan és így kompenzál (barátnak jó, de ha pasi lennék az ég óvjon egy ilyen nőtől)
2012. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
na erről beszélek. ezt meg is értem, hogy kompenzál, stb. De ne mondja azt, hogy szereti az illetőt. akkora dolgokat kap az ember pár hét alatt szeretetet tőlük az ilyenektől hogy az ember a fellegekben jár, utána meg lelépnek. Vágjátok mire gondolok...
2012. nov. 14. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!