Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éve és másfél hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve és másfél hónapja vagyok eggyüt barátnőmel és mostanába nagyon sokat veszekszünk? Amikor megismertem nagyon szerelmes voltam bele?

Figyelt kérdés
de ez valamien formában megváltozot a nemi életünkel semmi gond ő nagyon kötődik hozzám ezt látom is rajta meg még az is hogy én voltam neki az első? mai napig szeretem de nem ojan formában mint régen ez mért van ? nem lakunk messze egymástol szóval 1héten kb 4szer találkozunk és amit még hozzá tennék minden apróságon összeveszünk és majdnem mindig én inditom el ezt az egész veszekedést és nem tudom miért :S pedig szeretem. komoly válaszokat legyetek szívesek köszönöm.
2012. nov. 14. 10:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Bocs de szerintem itt már a szerelem elmúlt. Maradt a szeretet, az is csak azért, mert te voltál neki az első. Plusz a suax még ami összetart.

Mennyi idősek vagytok? Egy év után nem az kéne legyen a problémátok, h sokat veszekszetek. Főleg, ha nem is laktok együtt. Hanem, h mit adj a szülinapjára, vagy h hova menjetek bulizni.

Ennek már vége. Csak nem vagytok képesek belátni.

Most engedjétek el egymást és maradjatok barátok. Még mielőtt a viták acsarkodásba és útállatoskodásba mennek át.

2012. nov. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!