Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves vagyok és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok és nagyon megtetszett egy 24 éves fiú akivel facebook-on tök jól elbeszélgetünk meg "flörtölünk" de amikor személyesen találkozunk rendezvényeken akkor mind ketten félénkek vagyunk. Szerintetek mint tegyek? Megmondjam neki h mit érzek?

Figyelt kérdés
Még nem volt barátnője. Hogyan mondjam meg neki h mit érzek?
2012. nov. 14. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez kicsit ciki..
2012. nov. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon reménytelen dolog.
2012. nov. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem Facebook-on kéne ismerkedni, aztán nem lennének ilyen gondok. Nem mertek egymás felé nyitni, mert ilyen éles helyzetre nem készültetek fel!
2012. nov. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy egy 24 éves fiú egy 15 éves lánnyal akar komoly kapcsolatot, sőt: azon lepődnék meg, ha ez így lenne. Nyilván mindkettőtöknek jólesik, hogy van valaki, akivel kölcsönösen "odafigyeltek" egymásra, meg "flörtölgettek", de nem lenne szabad reménykedned, szerintem ebből nem sülne ki semmilyen jó dolog. Legalábbis nagy a valószínűsége.
2012. nov. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez izgalmas így :DDD sztem ha ez a helyzet... nincs más, írd meg neki hogy ha legközelebb találkozunk "akár" meg is csókolhatna vmikor. oszt erre csak csinál vmit :D
2012. nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!