Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Köztudott az egészségügyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köztudott az egészségügyi dolgozók, egymással szexelnek össze-vissza. Szóval jobb ha nem jövünk össze ugye?

Figyelt kérdés

a sráccal, aki egészségügyi dolgozó. mesélte, hogy szinte mindenki mindenkivel kavar bent. de ha ő szerelmes, akkor kihagyja. de úgy sem tudja meg senki. meg ennél aztán jóval kiakasztóbbakat is mondott, de most az nem lényeg.


lehet vele kapcsolatnak normális jövője, vagy hagyjam?


2012. nov. 14. 19:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Én is dolgoztam egészségügyben,és én is így látom ezt a dolgot.

Érdekes,én nem tudom mi lehet a kórházi levegőben,de még a

45 éves,túlsúlyos román nővérkét is meghúzták vagy hárman.

Annyit lehet tudni,hogy az illető Pesten dolgozik e?

2012. nov. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
A valóság nem a Grace klinika. Nem tudom mit hablatyolt az a srác, de felénk nem igazán jellemző, amit írtál.
2012. nov. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
ez hülyeség.
2012. nov. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

hát én pont bennfentesektől hallom mindig..

amúgy vidék. pesten már képzelni sem kell gondolom annyira megy.

2012. nov. 14. 19:57
 5/30 anonim ***** válasza:

azért nem az összes,tehát nem kell általánosítani,de hallottam,meg láttam is dolgokat

tehát igen,előfordul,nem ritka

2012. nov. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

csak mert a srác olyanokat mond, hogy nem ezer, hanem 10.000 nő van neki arra bent ha akarja....

ok túloz, de csak éreztetni akarja a helyzetet. de ő komolyat keres és azt bennem látja.

hát nem is tudom.

2012. nov. 14. 19:59
 7/30 A kérdező kommentje:
és amiket ezen kívül mondott. mónika show az egész. a nők - gyerek - apuka nem tudja hogy nem az övé - ez szinte általános.
2012. nov. 14. 20:00
 8/30 anonim ***** válasza:
azért belépőnek,az ilyen beszólás tényleg nem valami stílusos
2012. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Jézusom. Ez hülyeség. Normális kórházban erre nincs idő. Azért ezek a hülye kórházas sorozatok elég rossz hatással vannak az emberekre :D Én konkrétan vidéki kórházól tudom azt mondani, hogy óriási nagy baromság ez. Persze, mindenhol vannak (vén) ribancok, de hol nincsenek? Attól még nem kell az összes egészségügyi dolgozót beskatulyázni...
2012. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
nem a levegő szerintem, hanem a több koedukált műszak
2012. nov. 14. 20:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!