Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan segíthetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nettybaba43 kérdése:

Szerintetek hogyan segíthetek a barátnmön?

Figyelt kérdés
A barátnőm 22 éves ssajnos egy komoly kapcsolata volt de a féltékenysge miatt elhagyta a párja de úgy hogy meg sem beszélte vele. szegény mindenáron visssza akarja kapni még öngyilko is akart lenni miatta de nem jött neki össze.segíteni szeretnék neki hogy tultegye magát ezen a fión de nem tudom hogyan tudnék segíteni neki.
2012. nov. 14. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálj neki keríteni valakit, mondjuk engem :P. 19/F
2012. nov. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Légy pszichiáter, másképp nem.
2012. nov. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es én benne vagyok :)


2-es én már lelki tanácsadó vagyok neki is meg másoknak is de mit tegyek ha makacs és nem akar rám halgatni:(

2012. nov. 15. 09:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor tudsz neki segíteni ha ő is akarja.Ha makacskodik akkor hagyd a fenébe.
2012. nov. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az a baj hogy féltem és ha magára hagyom akkor annál rosszabb lesz nincs neki senkije csak én. ha én is cserbenhagynám azt nem élném tul én sem nem ilyen vagyok aki cserbenhadja a másikat mikor szüksége lene rám.
2012. nov. 15. 11:06
 6/6 anonim ***** válasza:
A legjobb szándékkal sincs jogod mások életét irányítani. Tanácsot adhatsz, amit vagy megfogad, vagy nem.
2012. nov. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!