Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíthetek, ha túl korai?

Figyelt kérdés
27L vagyok, barátom 28F:-) Eddig kétszer voltunk együtt, mind a kétszer kb. 5 másodperc volt...Az elsőnél még petting közben el is ment egyszer, majd amikor "berakta", akkor is nagyon hamar. Azt mondja, annyira kíván, hogy nem tud koncentrálni, meg is értem, mármint két alkalom után nem hinném, hogy komoly lelki bajai vannak. Arra lennék kíváncsi, én hogyan tudnék segíteni neki abban, hogy tovább bírja? Olvasgattam más ilyen kérdéseket is, de nem segített.
2010. jún. 8. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán ha egymás után többször is lefeküdnétek,
2010. jún. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van úgy hogy mi is 2x-3x csináljuk,elmegy ,kiveszi megmossa aztán mehet tovább
2010. jún. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
első: rajta vagyunk, de még csak most kezdtük:-)
2010. jún. 8. 14:41
 4/9 A kérdező kommentje:
mármint nem épp most:-))) csak még fiatal a kapcsolat, tudom, hogy bele kell rázódni, és szerintem is esetleg megoldás lehet, ha többször próbáljuk egymás után.
2010. jún. 8. 14:42
 5/9 anonim ***** válasza:
az alkohol olyan hatással van a férfiakra ami következtében tovább birják de ez csak mértékkel jó ha tulzásba viszi ideiglenes impotenciát okoz tegyétek szebbé az estét egy kis pezsgözéssel romantikus zenével és hosszú simogatásos elöjátékkal ha ezt teszitek tovább fogja birni legalábbis a saját tapasztalataim szerint.
2010. jún. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
gyereket akartok? mert igy az lesz.. ha mindjart elmegy, és beléd.
2010. jún. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
természetesen védekezünk, vagyis én, gyógyszert szedek évek óta
2010. jún. 8. 15:44
 8/9 anonim ***** válasza:
légy minél tovább vele az ágyban anélkül hogy szeretkeznétek hogy egy kicsit szokjon hozzá és ne süljön el hamar buj mellé nézzetek meg egy filmet, stb. ha ez nem válik be vegyél lidocain spray-t és fujb a farka hegyére nem fog érezni semmit igy nagyon sokáig fogja birni ez a lidocainos modszer garantált.
2010. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

létetzik egy bizonyos zselé, vagy krém, amit ha ráken, akkor kevésbé lesz érzékeny.

gondolom sex shopokban lehet kapni.

2010. jún. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!