Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ti egy nőben megtalálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti egy nőben megtaláljátok a lelkitársatok is?

Figyelt kérdés

Szerintem egy férfinak is szüksége van lelkitársra, mert a haverok előtt csak a fociról, nőkről, autókról stb. lehet beszélni, de érzelmekről szinte sosem mert azzal átlépünk egy egészséges hetero határt. Egy férfi életében egy nő helyettesíthetetlen nemcsak szexuális szempontból, hanme mert olyan dolgokat tud rólad, amit senki más nem, ő lát full meztelenül, ismeri a ideális esetben az érzelmeidet stb.

EZzel szemben én soha egy nőben nem tudtam megbízni (mert mindig kombináltak és folyamatosan résen kell lenni), ha egy nőnek ideje korán megnyílsz, szinte tutira elüldözöd, őszinte nem lehetsz vele, hisz a nők listáznak és csak az a pozitív amit ők hallani szeretnének, és úgy vettem észre egy férfira csak mint férfi tudnak nézni, de nem mint ember. Ezért van az, hogy a párválasztásnál minden számít, csak az nem mennyire vagy korrekt, hűséges, gyengéd stb. Ezek hiánya miatt később jön a sírás.

De akkor hogy lehet egy nő a férfi lelkitársa? Sehogy?


2012. nov. 15. 10:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem!
2012. nov. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Sajnos igazad van, a nőkben nem lehet megbízni. Ha van egy kis eszed, csak szexre használod őket.
2012. nov. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 ASOT ***** válasza:
a legtöbben elkövetik azt a hibát h túl hamar megnyílnak és túl hamar beengedik a másikat az életükbe. És annál nagyobbat koppanhatnak, ha rosszul sül el.
2012. nov. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nemtom, nekem közöm nem volt olyasmikhez, amiket beszélsz, nem kombináltak a nők, tudtak embernek nézni (wtf), és a korrektség az egyik legnagyobb "ütőkártyám". Meg is van a lelkitársam egy nőben, nem tudom, mi a pláne benne. Szerintem a 'magatokfajták' feleslegesen túlbonyolítják a dolgokat, ezzel idézve elő a problémákat, amiket a túlbonyolítással akarnak megoldani...
2012. nov. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig, ha megtalálod azt az embert, akit keresel, akkor a nő igenis lehet a lelkitársad. A szüleim 24 éve házasok, és amennyire én belelátok, kiegyensúlyozott a kapcsolatuk. Anyum mondta nekem egyszer, hogy "Akármi történik, akármi bajom van, csak az van bennem, hogy érjek haza apádhoz, és akkor minden megoldódik.", és olyan édesen összenéztek apummal...:) És mellesleg mindkettőjüknek megvan a maga kis baráti társasága, akikkel összejárnak külön-külön is, de azért mégis az a legfontosabb, hogy ők ott vannak egymásnak. Tudom, hogy a legtöbben az égig magasztalják a szüleiket, és azzal is tisztában vagyok, hogy én nem látok bele teljesen az ő kapcsolatukba, de szerintem ők pont ez a kategória.:)
2012. nov. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

úgy, hogy megtlaálod azt a 100/1 nőt, aki férfias jellemű.


egyébként sehogy. ez van, a legtöbb nő tényleg csak dugásra jó vagy ilyen balhékapcsolatokra, ha van hozzá ideged.


mellesleg akivel érzésekről is lehet beszélni de nem dugod meg, azt barátnak hívják.

2012. nov. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
miért ha csak megdugom és nem beszélek vele érzésekről az mi? szexpartner? nem az az ideális ha a barátnőd a barátod is és a szexpartnered? nem speciális igény a lelki társ szerintem, ez alap dolog kéne hogy legyen. pont az a vicc az egészben, hogy ha a barátnőd pusztán szexpartner, amint vége a szexuális vonzalomnak semmi nem marad, ami összetartson titeket. így a kapcsolatok időtartama nagyon lerövidül mert intenzív szexuális vonzalom nem várható el 50 évig
2012. nov. 15. 12:32
 8/17 anonim ***** válasza:
Szeretném megtalálni, de eddig még nem jött össze.
2012. nov. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

az ideális dolgokkal az a baj, hogy többnyire csak fejben léteznek.


sajnos azt kell mondanom, aki kicsit tapasztaltabb/értelmesebb, realistább az belátja, hogy barátot is nehéz találni, nemhogy értelmes nőt, akivel beszélgetni is lehet, nem csak dugni. sőt, mivel a nők és férfiak érdeklődése, jelleme, gondolkodása ritkán közelít, így alig van esély a szexen kívül, hogy bármi összekösse őket.

persze kisfiúk és kislányok módjára meríthetünk a mesekönyvekből, de az igazi kérdés itt csupán az, hogy lelki társ nélkül testi igényeid kielégítésével, vagy lelki társ nélkül, szex nélkül halsz meg. a legtöbb kapcsolat úgysem működik, mind csak a szexről szól, csak szeretjük elhitetni magunkkal, hogy nekünk a lélek, blabla, közben külső, pénztárca, elismertség alapján válogatunk, és már esküvő előtt megcsaltuk a másikat...

50 év - szerintem azt sem lehet elvárni, hogy valaki 5 év után ugyanúgy tekintsen valakire, mint amikor először meglátta ahogyan a pillangók közt meglibbentette a haját a szél...


felőlem próbálkozhatsz, csak szerintem nem érdemes túlzottan beleélni magad.

2012. nov. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
16:56 os hozzászólását nem tudok kinek címezte. De én inkább halok meg szex nélkül, mint legyen egy olyan kapcsolatban amit csak az tart össze, és 2 szót se tudok a csajjal beszélni..
2012. nov. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!