Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem hajlandó szeretkez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem hajlandó szeretkezni velem. Az indokát megtaláljátok alább. Főleg férfiak írjanak (30+). Lehet ez az oka, valóban?

Figyelt kérdés
A páromnál egy ideje besűrűsödtek a napi feladatok. Be kell fejeznie egy fontos pályázatot a munkahelyén, stb. Ezzel indokolja, hogy nem akar szeretkezni velem, azt se engedi, hogy én orálisan kényeztessem, mondván, hogy maga a kielégülés, a szex túl sok energiát vesz ki a férfiakból, állítólag. Azt mondja, hogy ha kielégül, és "kiveszem belőle a kis spermákat", akkor azzal sok energiáját is elveszem, és ezzel is fáradtabb lesz, kevésbé tud koncentrálni a munkájára. Valóban rengeteg feladata van, és nem csak hazudja, mert tényleg tudom, hogy miket kell megcsinálnia, de ez az állapot már lassan 2 hónapja tart, és esetleg, nagy nehezen 2-3 hetente megengedi, hogy hozzányúljak. Mikor pl. meg akarom simogatni ott lent, már a kezemet is elhúzza, olyanokkal jön, hogy csikis, most túl fáradt, kell holnapra az energia,stb. Egy kielégülés, egy kis szex valóban sok energiát von el fizikális, és mentális téren egyaránt? (pl. azzal is szokott jönni, hogy a sportolók se mindig szexelhetnek). Nem tudom, tanácstalan vagyok,és fáj a folytonos elutasítás... Főleg, hogy nem tudom, meddig kell még várnom...
2010. okt. 15. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Egy kielégülés, egy kis szex valóban sok energiát von el fizikális, és mentális téren egyaránt?"


Fizikálisan igen. Mentálisan meg éppen, hogy energiát kellene, hogy adjon. Én pl. úgy tapasztalom, hogy amikor jó nekem (elmegyek egy éjjel, esetleg többször is), másnap szellemileg teljesen kisimult vagyok, jobban megy a koncentráció, nem zavarnak annyira a bosszantó ingerek, magasabb az ingerküszöböm. Szerintem ez minden férfinál így van, általában. Aztán persze, nem állítom, hogy nincsenek kivételek.

Azért várd meg a pályázati feladat végét, mindenképpen. Utána lehet komolyan beszélni a témáról.

2010. okt. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Valóban így lehet, de ez csak egy nagyon hülye kifogás, amit szerintem a lelked mélyén te is sejtesz. valami nagyon nem ok a pasival.
2010. okt. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hihetsz neki. Egy 2-3 menetes szex tényleg eléggé lefárasztja az embert. Főleg ilyenkor mikor alapból sincs sok energiája a sok munka miatt, ahogy írtad. Szerintem ne aggódj:)
2010. okt. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Még annyit, hogy tutira nem kívánja a szexet, hogy ettől elveszik az energiája csak a körítés. A libidócsökkenés viszont tényleg összefüggésben lehet a munkahelyi stresszel, úgyhogy inkább erről az oldalról kéne megközelíteni a problémát és nem hagyni, hogy ilyen "elveszik tőle az energiám" marhaságokkal jöjjön. Ha kívánna téged az a pasi, pont hogy jólesne neki, ha szexxel vezethetné le a feszültséget!
2010. okt. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! De ha valaki fizikálisan kimerül, akkor az agya sem pörög annyira jól, nemde? Vagy mégsem? Ha valaki lefárad fizikailag, akkor fejben is nehezebben teljesíthet... A kérdés csak az, hogy a férfiaknál egy aktus vajon ekkora energiaveszteséggel járna? Hogy ne tudjon tőle koncentrált, kipihent, fitt lenni? Ez gondolkoztat el...
2010. okt. 15. 12:41
 6/9 anonim ***** válasza:

"De ha valaki fizikálisan kimerül, akkor az agya sem pörög annyira jól, nemde? Vagy mégsem?"


Hát egyáltalán nem. :) Ha az izmaid lefáradnak pl. a futástól, akkor utána rosszabbul megy a gondolkodás? Gondolj vissza a középiskolában a tesiórák utáni állapotra. :)

2010. okt. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk az más kérdés, hogy - ahogyan az egyik válaszoló le is írta - a munkahelyi stressz, ami az elme legnagyobb ellensége, hogyan befolyásolhatja a libidót. Minden bizonnyal a kemény, mai stressz a földig rombolhatja.
2010. okt. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet hatása a munkahelyi stressznek, viszont, hogy abszolút nem kíván, az nekem furcsa. Éppen hogy jót tenne neki egy szeretkezés.

Rádióban halottam, hogy bármily nehéz, de a munkahelyi gondokat nem szabad hazavinni és fordítva az otthoniakat a munkahelyre.

Szerintem beszéljétek meg, hogy nyugodtan engedje el magát, egy kis orgazmus nem megy a munka rovására, ki kell engedni a gőzt. persze, személyfüggő, hogy ki mennyit bír, de egy menetet biztos kibír. Én biztos, hogy valami széles vigyorral mennék másnap dolgozni, de nekem nincs és nem volt soha senkivel "Action", viszont a kérdés nem rólam szól.Úgyhogy itt nem is ragozom tovább.

Dr. Rusz Edit szexuálpszichológus mondta a rádióban egyszer, hogy ne roskadjon magába egy 30-as férfi, "tessék egy jót szexelni este."

Tehát szerintem, ha nem egész éjjel tart a dolog, biztosan nem lesz baj belőle, sőt...


33/F

2010. okt. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az első gondolatom az volt, hogy nem lehet hogy a stressztől merevedési problémái vannak? Lehet szégyelli és ezért utasít vissza...
2010. okt. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!