Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akárhányszor bocsánatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akárhányszor bocsánatot kérek, papucsnak érzem magam. Miért?

Figyelt kérdés
Egyre frusztrálóbb, pedig tényleg akkor kérek bocsánatot, amikor én basztam el vagy én voltam a hülye, még is egyre inkább papucsnak, vagy valami girnyónak érzem magamat ilyenkor. Miért lehet ez? Vagy ez normális? Ő az első akinél beismerem ha elcsesztem és elnézést kérek
2012. nov. 15. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Beismerni a hibákat nem papucsság, hanem pozitív erény :) Verd ki a fejedből ezt a sz*rt.
2012. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem olyan egyszerű, főleg, hogy ilyenkor még azt is érzem, hogy ő a 'főnök' vagy a 'nagyobb' .
2012. nov. 15. 19:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha elcseszel valamit, vagy megbántod, akkor illik bocsánatot kérni. Ha ezt te napi szinten követed el, akkor napi szinten kérj bocsánatot! Ettől még nem leszel papucs, de ha engem a pasim folyton megbántana, akár bocsánatot kér, akár nem, elgondolkodnék a szakításon. Különben is, úgy kellene élni az életet, hogy ne kelljen bocsánatot kérni. Természetesen ha szükség van rá, akkor meg kell tenni, de ha erre már rendszeresen szükség van, ott valami gond van.
2012. nov. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Amúgy meg lehet, hogy csak kisebbségi komplexusod van.
2012. nov. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mostanság tény, hogy több a vita, meg hogy megsértem, de a szakítás gondolatát nagyban elkerüljük, mert nagyon szeretjük egymást. ( most meg olyan naiv érzésem támadt, hogy ezt leírtam...) és ha kisebbségi komplexusom van, azzal mit kéne kezdenem?
2012. nov. 15. 19:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Az EGO miatt


26/l

2012. nov. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!