Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha tudja hogy hibázott miért nem képes bocsánatot kérni?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal. Ő azóta állandóan hívogat és azt állítja: tudja hogy nagyon megbántott és ki akar velem békülni. De 2 hét alatt se volt képes annyit kinyögni, hogy: Bocs. 23/N

2012. nov. 12. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert ilyen. A büszkesége nemengedi. Vagy beletörödsz h ilyen és visszamész hozzá vagy keresel érzelmileg stabilabb pasit aki nem ilyen hülye:D
2012. nov. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt elfelejtettem leírni, hogy amikor én bántottam meg őt, akkor nekem egyértelmű volt hogy bocsánatot kérjek tőle. És meg is tettem. De ha neki ekkora az egója hogy nem képes erre, akkor szerintem sem kár érte.
2012. nov. 12. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!