Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexelni szeretnék, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelni szeretnék, de nem tehetem a korom miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A koromat nem szeretném mondani elég fiatal vagyok. De van barátom és már hónapokig együtt vagyunk. Az előtt is együtt voltunk csak mindig szakítottunk valami baromság miatt. Nagyon szeretjük egymást meg minden. Ő 2 évvel idősebb tőlem. Bár idősebb lennék a koromtól mert az a helyzet, hogy én már nagyon szeretnék szexelni! Csak nem engedhetem meg magamnak a korom miatt. :/ Segítsetek mit csináljak.? :( Már nagyon szeretném.És sokszor fel is izgulok rá és érzem, hogy ő is szeretné..
2012. nov. 15. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ez sz*r ügy sajnos,nehéz dolog megállni.Pettingeljetek.
2012. nov. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ezt így kor nélkül nehéz megválaszolni... de figyelj, ha sokszor szakítottatok, akkor éppenhogy halasztgatni kellene mindíg, hogy meglásd mennyire szeret, és mennyit képes várni rád... én ezt tanácsolom :)
2012. nov. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a petting tényleg jóötlet
2012. nov. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Takaritsátok fel a kormot és szexeljetek.
2012. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Talán ki kéne bírni,hogy viszket.Bírj már magaddal,ember vagy,vagy állat?Pár kérdezőnél már kételkedtem,hogy megtanítottak egy kutyát írni...(általában helytelenül írni)
2012. nov. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ha szeretned csinald de gumival es ne mondd el senkinek mert megbuntetnek
2012. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én inkább a helyedben erősen figyelnék a nyelvtan órákon!... :D


Amúgy meg, hogy a kérdésre is válaszoljak, így csak a petting marad! :)


F/21

2012. nov. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14 alatt vagy ezek szerint. Bírd ki, nem vagy állat, gondolj másra, foglald el magad.
2012. nov. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy felizgulsz rá? Tudod?
2012. nov. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat de nem sokat segítettek .Szexelni nem szexelhetnénk még titokban sem, pedig én már nagyon szeretném és szerintem ő is.
2012. nov. 16. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!