Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nagyon szép, aranyos cuki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon szép, aranyos cuki lányok között lehet olyat találni aki nem szeret szexelni csak nagyon ritkán?

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 15:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Lehet.
2012. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
igen
2012. okt. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Maximum megalkuvót, aki elfogadja, hogy te nem szeretnél vele szexelni (hogy mi a bánatért, azt nem tudom), de hosszú távon nem fog menni.
2012. okt. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
itt vagyok. Bár havonta /kéthavonta azért nekem is vannak hullámvölgyeim
2012. okt. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Én hosszú távra szeretnék ilyet, vannak esetleg vmilyen jelek amikből lehet következtetni h ilyen a csaj? Nem túl jó amikor hónapokkal később derül ki h állandóan szexelne és még éveken keresztül.
2012. okt. 14. 17:04
 6/24 A kérdező kommentje:
hullámvölgyeken mit értesz? :O
2012. okt. 14. 17:04
 7/24 anonim ***** válasza:
hát általában hetekig is megvagyok nélküle, most meg nem tudom mi van velem, de naponta 3x elégítem ki magam, és még így is folyamatosan vágyom a szexre, bár mostanában nincs jó alkalom. Szerencsére a barátom sem nagy igényű, épp azzal viccelődtünk, hogy egy 10es csomag gumi fél évre bőven elég.:D
2012. okt. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

jó nektek :D én meg nem találok ilyen csajt..

elején mégse kezdhetek így, úgy sikerülhet ha véletlen belebotlok.

sajnos nincs sok szabadidőm így be kell osztani ha együtt vagyunk és én nem vagyok olyan aki csak szexelne, emiatt aztán h másra is jusson idő max heti 1 férne bele kb

2012. okt. 14. 17:23
 9/24 anonim ***** válasza:
Akkor neked lenne rá igényed, de időd nincs rá?
2012. okt. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
lenne, meg szeretném is, csak kevés az időm és sokminden más is érdekel :)
2012. okt. 14. 18:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!