Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3hete múlott el előző mensim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3hete múlott el előző mensim másnap feküdtem volna le 1. vkivel Ép a szűzhártyám Nem feküdtünk le mégsem defelhúztuk az óvszert. Most jövő7tenkell +jönnie köv Mensemnek Ugye nem lehetek terhes? Félek tőle miközben felhúzza akotont nemkerül rá sperma?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 19:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Hova húzta a kotont? Hova került sperma? Mit csináltatok?

Tanultál biológiát?

2009. aug. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én értem rosszul a kérdést. Ha nem került a pénisz a hüvelybe, mivel azt írod, hogy szűz vagy, akkor hogy lehetnél terhes? Bár anno a Bibliában estek meg érdekességek!
2009. aug. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
jó,csak hallom meg olvasom innen onnan hogy előváladék satöbbi....énmég nagyon tapasztalatlan vagyok(mint látjátok)
2009. aug. 14. 20:03
 4/18 anonim ***** válasza:
Az előváladék is csak akkor veszélyes ha beléd kerül. De ha nem volt bent a pénisz akkor aztán oda kerül ahová akar, nem leszel terhes:)
2009. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de hány éves vagy?
2009. aug. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Azért azt tapasztalatlanul is tudhatnád, hogy ahhoz, hogy terhes légy a méhedbe fel kell jutnia spermiumoknak. Az meg attól, hogy gyakoroltátok a koton fel-le huzigálást nem kerül oda.
2009. aug. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

1) Neked is azt tudom csak mondani, elégtelen, menj a helyedre.

Édes, vigyázz, mert ha lenyeled, akkor is terhes lehetsz. Sőt, a legújabb kutatások szerint akkor is, ha csak ránézel!! Iszonyatos, nem? Ezért van túlnépesedés, főleg a nudi strandokon. Bezzeg a középkorban, amikor mindenki állig begombolkozva járt. Eh, azok a szép idők...

Komalyabbra véve: "Nem feküdtünk le mégsem" akkor meg mit fosol? Meg ugye minek a felvilágosítás és az iskola, ha már akkor is csak végig vihogjátok az egészet???

Juj, kukííí! Hihihihi!!

Ha meg előírás szerűen lett felhúzva, akkor nem kerül a külsejére, tehát ki van zárva.

2009. aug. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"juj, kukíííí! hihihi!"


ez csúcs, hozzászóláson ilyen jót rég röhögtem:)))

2009. aug. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
KÖSZI!!!!!!!!!!! Imádlak titeket =D (L)(L)(L)(L)<3<3<3<3
2009. aug. 14. 20:54
 10/18 anonim ***** válasza:
Sokat segítettél a hozzászólásoddal kedves igen buta kérdező,mert így nem sokat tudtunk meg a pontos körülményekről.Mivel értelmetlenül írtad le az egészet,próbálj meg egy értelmezhető képet adni a helyzetről,mert addig nem tudunk neked segíteni.Bár valószínűleg csak egy felvilágosítás lenne szükséges.
2009. aug. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!